Advent letos začíná v neděli 3.12.

online průvodce

ČTYŘI ADVENTNÍ ZASTAVENÍ 2023

Pro šťastnější
a magičtější Vánoce!

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Chceš být skutečně připravená a naladěná na Vánoce? 

Jistě!

Advent nám dává šanci zpomalit a otevřít svá srdce ještě před tím, než začnou zpívat andělé a nebesa se otevřou těm, kteří jsou připraveni. 

Těšíš se už? 

4 ADVENTNÍ NEDĚLE – 4 TÉMATA 

Láska

Otevři své srdce a zažij ten pocit otevřeného srdce... Tvá duše si to pamatuje.

Modlitba

Modlitba je nádherný rituál, který nás propojuje s Vesmírem.

Humor a nadhled

Bez humoru by to nebylo ono. Nadhled a legrace umožní lidem skutečně se setkat. (A bez úhony, však víš.)

Vnitřní klid

Vnitřní mír a pokoj ve Tvém nitru je ten pokoj, který na Vánoce chceme vidět okolo sebe.

Vím, že někdy může být těžké se zastavit. Pojď, provedu Tě!

Moje milá!

Vánoce se odehrávají v energeticky silném období kolem zimního slunovratu a konce roku, kdy se mění numerologická vibrace roku. Je to doba, kdy se nebesa otevírají, duchovní světy se prolínají a ti, kteří mají dostatečně vysoké vibrace svého osobního pole se mohou dotknout zázraků. 

Je potřeba se připravit. Dotkni se jiskřivého požehnání vánoc, přijmi léčivou energii, inspiraci a požehnání, které se v tento posvátný čas nabízí! 

Jediné, co pro to musíš udělat je, NALADIT SE. Naladěním se proměňuje naše vibrace. Frekvence, jakou má naše tělo a duše nám zobrazuje pouze ty části reality, které jsou s touto frekvenci na podobné úrovni. 

To, s čím nerezonujeme často nevnímáme, neobjevuje se nám a zůstává nám skryto. 

Proto je nesmírně důležité ladění a vědomé zvyšování osobních vigrací. Čím výše budeš naladěná, tím vyšší realita se ti bude zobrazovat a tím vyšší požehnání se tě bude moci dotknout. 

Proto jsem vytovřila program Čtyři adventní zastavení, abychom mohly svým laděním otevřít svá srdce, duši a tělo k fenomenálnímu energetickému léčení, které v období Vánoc přichází. 

Přidej se!

CO KONKRÉTNĚ ZÍSKÁŠ?

  • 4 klíčová témata k rozjímání.
    Naplň svou mysl myšlenkami, které tě připraví na Tvé magické vnitřní Vánoce.
  • 4 osobní rituály
    Dostaneš tipy na 4 rituály, které si můžeš stáhnout v PDF. Rituálem si vše krásně ukotvíš.
  • 4 praxe pro krásnější vnitřní Vánoce.
    Každou neděli jedna praxe, která Tě přivede blíž k Tvé vnitřní esenci Vánoc. 

Stačí se rozhodnout,

že Tvé Vánoce budou Tvou vnitřní cestou k sobě samé. 

Rozžehni ve svém nitru čtyři adventní svíce a dojdi až do Betléma! Tvá duše Tě povede!

Nenech advent proklouznout jen tak mezi prsty! Nalaď se na nádherné svátky!

Pojď, provedu Tě!

Tvé Vánoce budou krásnější a magičtější než kdykoliv předtím! 

Tvá "4 adventní zastavení" začínají na první adventní neděli 3. 12. 2023

Do začátku zbývá:

Přidej se včas!

KDO JSEM?

Tereza Bošková

Jsem ritualistka, průvodkyně, mentorka žen a konzultantka Feng-shui. Jsem propagátorka návratu posvátnosti do moderního života a autorka konceptu Budování domácího chrámu. 

Mé online kurzy a kongresy posiluji ženy, aby dovedly spatřit přesah ve svých ženských rolích. Přesah do sebelásky a přirozené ženské spirituality. 

CO O PROGRAMU ŘÍKAJÍ?

„Děkuji za tak báječnou věc jako je tento kurz. Hluboce se mnou souzní. Přeji vám krásný a posvátný adventní čas.“
Lucie Pospíšilová
Již nějakou dobu mě to vede k tomu dělat rituály, navracet se k moudrosti našich předků, více se sladit s přírodou, živly a spolupracovat s nimi. Ještě nikdy před tím jsem rituály nadělala systematicky několik dní po sobě. Velice mě překvapilo jak jinak to na mě působí, když se na to celý den připravuji, diskutuji o tom i s rodinou, utříbím si záměr a pak teprve dělám rituál. A ty zázračné uvědomění a vhledy během těchto dní a nocí… nádhera. Veliké zklidnění při vstupu do Nového roku. Děkuji!
Dana
Je to báječný program, posílám velké uznání za takový počin a za obsah a kvalitu zpracování! Pro mě velmi objevné a hodně mi to zvědomilo mou odjakživa touhu mít klidné Vánoce, bez všelijakých návštěv a honiček od jednoho stromku k druhému apod, jen abychom mohli říct, že jsme navštívili celou rodinu, nebo alespoň její většinu. Že pro mě je to čas pro sebe a mé nejbližší v klidu a v teple domova.
Tereza Ševčíková www.hustamama.cz
Milá Terezo, celý program je krásně, s velikou láskou a péčí připravený. Je radost se hýčkat rituály!
Lenka Klepáčková
Ahoj Terez! Chtěla bych se programu Tajemství vánočních nocí zúčastnit příští rok znovu, protože se mi moc líbí! Již několik let cítím, že tyto noci mezi zimním slunovratem a začátkem nového roku jsou posvátné, mimo čas a prostor, jak píšeš. Proto Ti moc děkuji za inspiraci, kterou mi Tvůj program Tajemství vánočních nocí přinesl do života. Každý den jsem se těšila na nové téma vánočních nocí a byla jsem vděčná za jednotlivé úrovně ponoření, protože někdy jsem měla času více a jindy méně. Při rituálech jsem cítila posvátno a jasnost ve své mysli a  duši, když jsem svoje pocity, přání a záměry vyslovila nahlas. Pro mě byl nejsilnější aha moment prožitek sdílení rituálů s  mým partnerem, protože jsem cítila, že nás tyto společné chvíle ještě více sblížily a posílily náš vztah. Jsem šťastná, že jsme i díky rituálům zaseli semínka našeho vztahu pro příští rok.
Lucie S.
Ahoj Terezko, vlastně až díky Tobě jsem pochopila uceleně pravý význam zimního Slunovratu a celého vánočního období. Provádím rituály už dlouhou dobu - jak pro sebe tak i pro skupinku žen. Ale nyní, po Kongresu a programu 12ti posvátných nocí jsem o veliký kus dál. Postupně od Slunovratu se mi každý den otevírala tak do hloubky témata která byla v souladu s právě konkrétním dnem a rituálem. To co jsem roky zpracovávala, najednou docházelo svého cíle, a já se každý den ocitala na úžasném místě vnitřního klidu a prozření. Více a více se rozsvěcovalo moje světlo a já mohla zářit i pro okolí.  Celý program máš krásně a přehledně zpracovaný. Z programu mám naprosto úžasný, až blažený pocit.  A mohu vykročit zase dál.....a sbírat vše co po svojí cestě najdu. Rok uteče, a já se velice ráda opět přidám do programu, a zpracuji zase to za rok posbírané. Přiložím další polínko do vnitřního ohně, abych mohla ještě víc zahřát sebe, a následně i ostatní.  Děkuji mnohokrát, láskou Jana.
Jana
Velmi pěkně a přehladně spracovany program s jasnými návodmi. A to, že som všetko nestihla, je v mojej pracovnej „dezorganizácii” 🙂 Děkuji, s láskou
Jana Lukáčová
Pro mě byly Vánoce vždy spojené s určitým traumatem. Dokonce jsem kvůli tomu chodila na terapie. Ale pak mi přišlo do cesty Tajemství vánočních nocí. Byl to přesně ten dílek skládačky, který jsem letos potřebovala. Věci a témata, která se ukazovaly, se zároveň taky každý den o větší či menší kousek hojily a posouvaly dál a já byla naplněná klidem a nadějí, že to zvládnu, že nezůstanu zahrabaná v bahýnku. A pak každý den naplněná vděčností za ty zázraky a za to, že mi tohle náročné období konečně dává smysl 🙂
Eva D.
Moje cesta s Terez byla kouzelná a Betlémská Hvězda zazářila víc, než kdy jindy, skrze vtělení Boha do lidské bytosti Ježíše Krista se i já s Ním sjednocuji a v tom nacházím smysl Cesty s vidinou Cíle nevýslovné Krásy.... Díky rituálům a podkuřováním kadidla, jsem měla tak nějak více "vysmejčeno" v domečku i uvnitř sebe:)
S láskou El
Prošla jsem s Vámi celými Vánocemi. Bylo to krásné a oblažující! Děkuju.
Heda M.