Červený stan Liberec

s Niky Melia a Terezou Boškovou

vás zve na

 ~ Lednový kruh s Terez ~

Přihlásíte se tím, že nám pošlete nevratnou zálohu 100,- nebo rovnou celou platbu 350,- Do poznámek napište »dušičky«.

Ženský kruh

 

~ lednový kruh s Terez ~

 

čtvrtek 23.1. 2020

ve studiu Shanti v Moskevské ulici

18 - 21 hod.

 

 

Své místo si zajistíš zaplacením nevratné zálohy 100,- zbytek můžeš zaplatit na místě. Kvůli organizaci je nutné se závazně přihlásit.

S láskou a úctou se těší Terez♥

Tereza Bošková

Matka dvou dětí, manželka spokojeného muže. Průvodkyně rituály, kněžka Luny a certifikovaná Moon Mother(R), zasvěcená Mirandou Grey. 

Autorka online programů, blogu o životě s rituály, o práci s energií Měsíce a posvátném úklidu.

Organizátorka velkého online KONGRESU »Posvtáné rituály pro život«.

www.terezaboskova.cz, FB: Rituály proti všednosti

Niky Melia

Jsem velkou milovnicí života! 

Miluji ty nádherné zdroje, které ženy v sobě mají a stále znovu žasnu nad tím, jak se v nich díky napojení na svou sílu a šťavnatou energii probouzí bohyně. A BOHYNĚ KVETOU DO KRÁSY!

S velkou vděčností doprovázím ženy na jejich cestě zpátky do svého těla a zpátky k sobě! A proto jsem vytvořila projekt Umělkyně života, stala se ambasadorkou Energie v životě a průvodkyní v Alchymii ženy.

Terez a Niky

Červený stan Liberec

Bylo nebylo, Terez a Niky se potkaly na výcviku Mirandy Gray Moon mother a zanedlouho poté, se zrodila spolupráce a sdílení, které je obě nesmírně baví. 

„Rozhodly jsme se vyslyšet volání žen z Alchymie ženy a jiných ženských kruhů po ženských kruzích, které by se konaly v okolí Liberce, a které by byly pravidelné. Pustily jsme se do toho. Hned naše první schůzka trvala 4,5 hodiny a vymyslely jsme tolik nápadů, že bychom je mohly prodávat! To je rozhodně znamení, že nám to jede a že jsme ve „flow“. “

S velkou pokorou budeme přinášet ženám pravidelnou příležitost zastavit se, odpočinout si, zapracovat na své každodenní radosti, ženskosti, vděčnosti, vnitřní síle a hluboké vyrovnanosti. 

Budeme sdílet, společně tančit, dopřávat si čas pro sebe a setkávat se se svou duší!

Budeme pracovat s Živly, Archetypy, lunární energií, se svým tělem.

Budeme se učit, budeme prožívat, budeme zpívat a společně hledat odpovědi na to, jak žít více radostný, plnný a vědomý život.

Přideje se k nám!

Setkání budou probíhat každý měsíc v Liberci a povede je vždy jedna z nás.

S láskou 

Terez

a

Niky