e-mailový program 

Rituály dvanácti úplňků

 

 • Milujete úplňky a chcete na ně přestat jenom koukat?
 • Chcete si každý měsíc prožít malou osobní slavnost, kdy se setkáte sami se sebou a projdete rituálem?
 • Chcete se naučit využívat energii úplňku v praktickém životě a pomocí rituálů začít ovlivňovat klíčové oblasti svého života?

 

 • Máte ve svém životě záseky, se kterými nemůžete hnout?
 • Vždycky jste chtěli konečně začít dělat pravidelné rituály, ale chyběl vám ten opravdu nejpádnější důvod?
 • Slýcháte, že měsíc ovlivňuje všechno živé, ZVLÁŠTĚ ŽENY, ale jediné důkazy, které znáte, je příliv a odliv?
 • Zajímalo by vás, co s vaším životem udělá jeden, dva, .... dvanáct rituálů s konkrétním záměrem, když se propojí s energií měsíce?

Objevte rituály Luny!

Kdysi dávno jsem si uvědomila, že často plýtvám energií jenom proto, že dělám věci v nesprávnou dobu.

I moje pravidelné úplňkové rituály neměly vždy ten správný efekt. 

Ve svém životě jsem vždy zohledňovala měsíční fáze, tak, jak jsem to viděla u své maminky a babičky. Ale až když jsem se naučila využívat energii Luny podle toho, v jakém je při úplňku znamení zvěrokruhu, začaly mít moje rituály a obřady teprve ten správný dopad!

Nestačila jsem se divit!

Naučila jsem se využívat pravidla » správného načasování «.

Teď už vím, jak načasovat rituál nebo meditaci tak, abych se ráno probudila a cítila ten rozdíl!

Znám tajemství dvanácti různých úplňků a dovedu využít konkrétní energetické dary, které jsou pro nás připraveny jakožto úplňky ve dvanácti různých znameních zvěrokruhu!

 

Dávná moudrost, která ...

 • ...je stará, jako sama příroda.
 • ...je účinná a jednoduchá.
 • ...vkládá lidem do ruky nástroj, který jim umožňuje TVOŘIT A UZDRAVOVAT SVŮJ ŽIVOT.
 • ...je racionální jako sama astrologie, kosmologie a astrofyzika a přesto kouzelná jako nejstarší formy magie.
 • ...vám pomůže k tomu, že cokoliv budete ode dneška dělat, bude skutečně efektivní! - protože to budete dělat ›ve správnou chvíli‹.

Lunární cykly pouze pro ženy? - Ale kdepak!

Jde o čistou astrologii v kombinaci s energií záměru, který amplifikuje rituál. Je to non-genderová záležitost. :)

O čem je program »Rituály dvanácti úplňků«?

Trochu astrologie

Budeme pracovat s úplňkovou energií a naučím vás, že každý úplněk v roce má odlišné vibrace!

Každý úplněk se nachází v jiném znamení zvěrokruhu a jako takový rezonuje s jinou oblastí našeho života.

Představím vám je jeden po druhém vždy před tím, než nastane. Toto vedení potrvá do konce roku 2019. V následujících letech už budete všechno potřebné vědět. Každý rok se totiž cyklus opakuje.

I když se přihlásíte v polovině roku, vždy si kromě mého vedení kupujete také nadupaný e-book, který vás bude provázet i dalšími lety!

Když se naučíte pracovat s tématy, která úplněk zrovna podporuje, budou se řešit téměř samy!


Pak budou mít vaše rituály účinky, o kterých se vám ani nesnilo! 


 

 

Co se v programu naučíte?

 • Sestavit si 12 + 1 krásný rituál
 • Chápat 12 různých silových impulzů, které nazýváme podle znamení zvěrokruhu, a které opakovaně působí na náš život
 • Zůstat ve spojení s lunárními cykly, což vás uzemní a neskutečně posílí - zkuste to, a uvidíte sami!
 • Klást si koučovací otázky, které mění způsob myšlení

 

Po nádherném a úspěšném programu Rituály vánočních nocí je pro vás připravena další „dvanáctka“!

Přináším vám program, ve kterém se naučíte využívat 12 různých vibrací dvanácti úplňků tak, abyste cítili rozdíl přesně tam, kde ve svém životě potřebujete.

Odhalím vám 12 tajemství, jaké s sebou nesou úplňky, když se nacházejí ve dvanácti znameních zvěrokruhu a naučím vás připravit si rituály a meditace, které vás opravdu posunou do jiných galaktických rovin :)

Vy už patrně víte, že za úplňkových nocí se dějí věci. Že plný měsíc na nás mívá nevídaný vliv a že úplněk je doba, kdy se dělá nejvíce rituálů - což má svůj tisícíletími potvrzený důvod.

Možná jste úplňkové rituály vždy chtěli dělat, ale až teď budete mít skutečně pádný důvod, proč konečně začít.

RITUÁLY prováděné ve správný čas mají nevídané výsledky.

Měsíc, jak putuje po obloze, vstupuje během kalendářního měsíce postupně do všech souhvězdí zvěrokruhu. V každém z nich setrvá 2 - 3 dny. V momentě, kdy měsíc dojde plnosti, nachází se v některém znamení, jehož energetickou esenci dramaticky zesiluje.

Každý úplněk se stává patronem jiné oblasti našeho života. Pokud právě do této oblasti nasměrujeme svůj záměr, své modlitby a svá přání, budou se dít věci! 

Nemysleli jste si, že jsou všechny úplňky stejné, že ne?

Dcera Luny - Kněžka Luny

Jmenuji se Tereza Svanta Bošková a vyrostla jsem v prostředí, kde se vždy s měsícem počítalo. Moje babička i maminka využívaly prastarou moudrost vlivů měsíce na běžné úkony v domácnosti, v zahradě i v péči o zdraví a krásu, a naučily mě, že jsou postě dny, kdy se větrá krátce (vlhké dny), jiné dny, kdy se sbírají květy a ne kořeny, další dny, kdy se stříhají vlasy, aby byly silné a dobře vyživené a tak dále.

Když se do toho připletla menstruace, velmi rychle jsem se naučila, že můj cyklus je těsně propojený s tím měsíčním. Nikdy jsem si nevedla menstruační kalendář, stačilo mi kouknout se na noční oblohu. Podle toho, jak daleko bylo do úplňku, věděla jsem, jak daleko mám do další menstruace. 

Když jsem začala dělat rituály ani mě nenapadlo, že bych z toho mohla vlivy měsíce vynechat. Na výcviku kněžek jsem se nestala kněžkou bohyně, ale kněžkou Luny. 

Cítím, že my ženy máme právo a dar propojení s Lunou a chtěla bych pomoct dalším ženám postupně objevit starou moudrost, která byla ještě před několika lety téměř zapomenuta, protože se přestala předávat a využívat.

 

 

Na programu je skvělé, že...

 • Získáte...
  zásobník rituálů, cvičení a tipů na posvátné úkony spojené s Lunou.
 • Obsah je platný pořád! A program je navždy Váš!
  program koupíte jen jednou a v dalších letech budete čerpat z jednotlivých kapitol znovu a znovu. Cykly se opakují!
 • Jasně a stručně
  Žádné dlouhé povídání a omáčky. Před každým úplňkem vám představím jeho hlavní energie, jeho téma a způsob práce, kterou můžete dělat, aby měly rituály opravdový vliv na Váš život a změny se děly doslova přes noc.
 • Vždy včas
  2 - 3 dny před začátkem úplňku Vám pošlu přímo na Váš e-mail zprávu o tom, co se blíží a jak s tím lze superefektivně pracovat. Přijde Vám e-mail se stručným popisem práce, typu rituálu a hlavním tématem. V příloze si potom přečtete podorbné informace, postup rituálu a tipy na vnitřní ladění a meditace.
 • Přímo do schránky
  Všechno dostanete v e-mailu do vaší osobní schránky - žádné členské sekce, zapomenutá hesla a nedokončené programy!
 • + další bonusy k programu

Co budou obsahovat jednotlivé kapitoly?

Seznámení s vládnoucí energií

Silové impulzy, které byly pojmenovány podle zvířetníku mají na nás za úplňku zesílený vliv. To, jak působí a které oblasti našeho života se týkají, se vždy dozvíte hned na začátku. Nejprve stručně v e-mailu a potom podrobněji v kapitole, kterou obdržíte v příloze.

Tuto přílohu jsem připravila v jednoduché grafické formě, takže ti z vás, kteří milujete papír, si ji můžete snadno vytisknout. 

Rituál

Konečně úplňkové rituály, které opravdu fungují! Budeme pracovat s tématy svého života, kterému jsou právě nakloněny přesné vibrace. 

Rituály jsou sestaveny tak, aby byly jednoduché a efektivní. Sama miluji jednoduchost a rozumím, že nikdo nemá času na zbyt. Rituály budou vyžadovat i s přípravou maximálně 15 - 20 minut.

♥Jednou za měsíc malá slavnost setkání sama se sebou.♥

Návrat k sobě

Nejen rituály živ je člověk a k tomu, abychom si mohli dopřát využívat přirozené magie vesmíru a zákonů přitažlivosti srdce a mysli, musíme se občas zaměřit na své základní vnitřní nastavení, aby nám sloužilo k našemu dobru.

V každé kapitole je jedno nebo dvě výživná cvičení, která vás povedou přímo do středu vaší duše a vašeho Já. Vždy podle vládnoucího tématu. 

Možná se o sobě dozvíte zajímavé věci!

Co je pro vás připraveno?

 • 12 + 1 hlavní kapitola
  Letos budeme mít 12 úplňků, které se vystřídají téměř ve všech znameních zvěrokruhu. Úplněk ve znamení Vah se bude opakovat v březnu a v dubnu - my se však budeme zaobírat každým zvlášť! Naopak úplněk ve znamení Raka letos nebude žádný, ale kapitolu o něm dostanete! Bude se vám hodit příští rok a vaše plejáda tak bude kompletní. Proto to „12 + 1“. :)
 • Bonusové kapitoly o Luně
  Tradice a dávná moudrost, zajímavé anomálie, které působí mimo cyklus, fyzicko-geografické působení měsíce na Zemi, kouzla spojená s Lunou, praktické tipy kněžky Luny, cykličnost. Budete dostávat výživné kapitoly i mimo hlavní rámec kurzu. Bude jich přibližně 7.
 • + další bonusy k programu
  Jako bonus obdržíte kompletní texty ve formě e-booku »Kněžka Luny - Tajemství dvanácti úplňků«. Bonusem je také sleva na další program, zaměřený na práci s novoluním. Podělím se s vámi také o kapitolu z e-booku »Kněžka luny - „Správné načasování“«. Ti, kteří jsou prakticky ladění budou plesat!

Reference

Úplňkové rituály dělám tu a tam už dlouho, ale že je každý úplněk zaměřený na jinou oblast života, to jsem se naučila až teď. Je to vzrušující vyhlížet každý měsíc nový úplněk s novým tématem a připravovat se na to. Baví mě to!

Eva FabiánováGrafička

Mám ráda, když se jde rovnou na věc. Potvrzuji, že je důležité, pracovat se „správným načasováním“. A když chcete být opravdu efektivní v tom, co děláte, musí to načasování být „to nejsprávnější“. Pracuji v prostředí hodně zaměřeném na výsledky a efektivitu. Proto je mi to sympatické. Zároveň se s Terezou a jejími rituály dostávám více do ženského prostředí, zpátky k sobě, jakožto ženě. Každý měsíc má teď pro mě jeden velký tajemný svátek - úplněk.

Karolína Mannovámanažerka

Terezo, chci Vám moc poděkovat za energii, se kterou svou práci děláte, a kterou do všech materiálů vkládáte. Moc se mi Vaše práce líbí, rituály a podobnými tématy se zaobírám již dlouho a ve Vašem přístupu se mi podařilo najít něco nového, co mi pomáhá rituály pochopit do větší hloubky a hlavně si je dokázat prožít, dotýkáte se mnohdy svými slovy mého srdce :) Děkuji Vám za to!

Veronika Kirchnerová

Luna v úplňku není jen jedna. Je to 12 sester - všechny krásné a každá úplně jiná

Leden: úplněk ve Lvu - kreativita a prosazení. Únor: úplněk v Panně - nacházení řešení. Březen: úplněk ve Vahách - zaměření na vztahy a komunikaci. Duben: úplněk ve Vahách podruhé - pochopení vztahů, vyjasňování konfliktů. Květen: úplněk ve Štíru - odhodlání, sexualita. Červen: úplněk ve Střelci - plánování cest, štědrost k sobě i k ostatním. Červenec: úplněk v Kozorohu + částečné zatmění - kariéra, finance. Srpen: úplněk ve Vodnáři - životní změna, poznávání sebe sama atd. 

Jaká je cena programu a e-booku?

Kdybych měla opravdu nacenit každou kapitolu podle toho, kolik práce a lásky jsem do toho dala, bylo by to určitě 500 korun za každou z 12ti kapitol. Ale to nechcete vidět celkovou cenu programu. :)

Cena programu je nastavena intuitivně a na začátku prodeje programu mi vyhovovala. 

Ale nyní, když cítím kolik energie a lásky do programu každý měsíc vkládám, blíží se jeho nevyhnutelné zdražení. Do konce roku můžete mít program za mých oblených 1200 korun. Ale potom se cena už navždy přesune na 3300. 

Je to moje hýčkané miminko, vyšperkovaný celoroční průvodce po energiích Luny s prvky koučování, nádhernými rituály a  kapitolami souvisejícími s posvátnou ženskostí.

Pro ty z vás, které již program budete mít ještě za letošní cenu, budou všechny úpravy a přibívající bonusy a proměny ZDARMA Takže koupit si program NYNÍ se opravdu vyplatí. Co myslíte? 

T.♥

♥ 

Možná vás napadají otázky:

 • Co když do programu přistoupím v průběhu roku?
  Celý program vznikl na základě mého e-booku »Kněžka Luny - Tajemství dvanácti úplňků«. Ten dostanete na konci e-mailového programu na konci roku, abyste si mohli úplňkové slavnosti připravovat v dalších obdobích vždy samostatně. Takže přidáte-li se k nám během roku, budete dostávat e-mailová upozornění tak, jako ti, kteří se přihlásili dříve, a e-book s kompletními kapitolami dostanete dodatečně. O nic nepřijdete, ani když se přihlásíte v prosinci. Pouze o čas. :)
 • Co když ...
  Teď mě nenapadá, na co byste se mohli chtít ještě zeptat. Pokud Vás cokoliv napadne, napište mi na ritualy@terezaboskova.cz!

E-book Kněžka Luny - Tajemství dvanácti úplňků

Na konci programu dostanete ode mne kompletní e-book, který je shrnutím všech kapitol programu. Má jednoduchou grafiku, takže pokud jste jako já, že dáváte přednost práci  s papírovými knihami, budete si jej moci snadno vytisknout, aniž byste si zdecimovali toner v tiskárně :) 

15% sleva na program Síla dvanácti novoluní

Během roku uvedu do prodeje také program »Síla dvanácti novoluní«. Pokud se rozhodnete do něj vstoupit a doplnit si tak své lunární vzdělání, dostanete ho ode mne s 15% slevou!

Garance vrácení peněz

Pokud zjistíte, že program z nějakého důvodu není pro vás, dostanete své peníze zpět. Vůbec nic neriskujete. 

„No, to je skvělé! Když se mi to nebude líbit, vrátí mi peníze a když se mi to bude líbit hooooodně, dostanu slevu na další program!“

Přidejte se! Staňte se kněžkou nebo mágem úplňkových rituálů!

TEĎ Je vhodná doba pustit se do něčeho nového. Pokud nejste v práci s Lunou noví, je čas začít to dělat pořádně. :)

Přihlaste se do e-mailového programu, který vás podpoří na vaší cestě k rituálům, ke změnám a k hlubokému propojení s magickými možnostmi, které nas přirozeně obklopují.

Začněte už nyní, na začátku roku a připravte si nevšední rok 2019

Zatočte se všedností a čarujte s Lunou!

 

Speciální nabídka!

Dvě kapitoly o rituálech LUNY ve Vahách samostatně!

- za 350,-