Do úplňku ve Lvu zbývá už jen...

 

 • Milujete úplňky a vnímáte, že jsou víc než jen krásné?
 • Chcete si každý měsíc prožít malou osobní slavnost, kdy se setkáte sami se sebou a projdete osobním rituálem?
 • Chcete se naučit využívat energii úplňku v praktickém životě a pomocí rituálů začít ovlivňovat klíčové oblasti svého života?

 

 • Propojte se s lunární energií a podpořte tak své ženské vibrace!
 • Poznejte dvanáct různých energií Luny v úplňku?
 • RITUÁLY, které můžete dělat za úplňku a výrazně tak proměnit dvanáct oblastí svého života... 
 • Chcete vědět, co s vaším životem udělá jeden, dva, .... dvanáct rituálů s konkrétním záměrem, když se propojí s energií měsíce?

Objevte rituály Luny!

Kdysi dávno jsem si uvědomila...,

... že často plýtvám energií jenom proto, že dělám věci v nesprávnou dobu.

Ani moje úplňkové rituály

neměly vždy ten správný efekt. 

Ve svém životě...

jsem vždy zohledňovala měsíční fáze. Ale až když jsem se naučila využívat energii Luny podle toho, v jakém je při úplňku znamení zvěrokruhu, začaly mít moje rituály a obřady teprve ty správné výsledky!

Nestačila jsem se divit!

Naučila jsem se...

... využívat pravidla »správného načasování«.

 

Naučím vás využít DARYpřipravit se na VÝZVY každého úplňku! 

Dávná moudrost, která...

 • ...je stará, jako sama příroda.
 • ...je účinná a jednoduchá.
 • ...vkládá lidem do ruky nástroj, který jim umožňuje TVOŘIT A UZDRAVOVAT SVŮJ ŽIVOT.
 • ...je racionální jako sama astrologie, kosmologie a astrofyzika a přesto kouzelná jako nejstarší formy magie.
 • ...vám pomůže k tomu, že cokoliv budete ode dneška dělat, bude skutečně efektivní! - protože to budete dělat ›se správným načasováním‹.

O čem je program »Rituály dvanácti úplňků«?

Trocha astrologie.

Budeme pracovat s úplňkovou energií a naučím vás, že každý úplněk v roce má odlišné vibrace!

Každý úplněk se nachází v jiném znamení zvěrokruhu a jako takový rezonuje s jinou oblastí našeho života.

Představím vám je jeden po druhém vždy před tím, než nastane. Toto vedení potrvá do konce roku 2020. V následujících letech už budete všechno potřebné vědět. Každý rok se totiž cyklus opakuje.

I když se přihlásíte v polovině roku, vždy si kromě mého vedení kupujete také nadupaný e-book, který vás bude provázet i dalšími lety!

Když se naučíte pracovat s tématy, která úplněk zrovna podporuje, budou se řešit téměř samy!


Pak budou mít vaše rituály účinky, o kterých se vám ani nesnilo! 

Co se v programu naučíte?

 • Porozumíte dvanácti silovým impulzům luny a naučíte se je využívat pro svůj šťastnější život.
 • Naučíte se dělat 12 krásných rituálů.
 • Zjistíte, jak zůstat ve spojení s lunárními cykly, což vás uzemní a neskutečně posílí - zkuste to, a uvidíte sami!
 • Budete si klást koučovací otázky, které mění způsob myšlení.
 • Naučíte se proměňovat DARY a zvládat VÝZVY každého úplňku podle toho v jakém je znamení...
 • ...a díky tomu se budete posouvat rychleji na cestě svého osobního rozvoje.

 

Vy víte, že za úplňkových nocí se dějí věci. Že plný měsíc na nás mívá nevídaný vliv a že úplněk je doba, kdy se od pradávna dělávalo nejvíce rituálů. To vždy mělo svůj dobrý důvod.

RITUÁLY prováděné ve správný čas mají nevídané výsledky.

Měsíc, jak putuje po obloze, vstupuje během kalendářního měsíce postupně do všech souhvězdí zvěrokruhu. V každém z nich setrvá 2 - 3 dny. V momentě, kdy měsíc dojde plnosti, nachází se v některém znamení, jehož energetickou esenci dramaticky zesiluje.

Každý úplněk se stává patronem jiné oblasti našeho života. Pokud právě do této oblasti nasměrujeme svůj záměr, své modlitby a svá přání, budou se dít věci! 

Nahlédněte do dávné moudrosti dvanácti energií Luny!

Dcera Luny - kněžka Luny

Jmenuji se Tereza Svanta Bošková a vyrostla jsem v prostředí, kde se vždy s měsícem počítalo.

Moje babička i maminka využívaly prastarou moudrost vlivů měsíce na běžné úkony v domácnosti, v zahradě i v péči o zdraví a krásu, a naučily mě, že jsou postě dny, kdy se větrá krátce (vlhké dny), jiné dny, kdy se sbírají květy a ne kořeny, další dny, kdy se stříhají vlasy, aby byly silné a dobře vyživené a tak dále.

Když se do toho připletla menstruace, velmi rychle jsem se naučila, že můj cyklus je těsně propojený s tím měsíčním.

Nikdy jsem si nevedla menstruační kalendář, stačilo mi kouknout se na noční oblohu. Podle toho, jak daleko bylo do úplňku, věděla jsem, jak daleko mám do další menstruace. 

Když jsem začala dělat rituály ani mě nenapadlo, že bych z toho mohla vlivy měsíce vynechat. 

Cítím, že my ženy máme právo a dar propojení s Lunou a chtěla bych pomoct dalším ženám postupně objevit starou moudrost, která byla ještě před několika lety téměř zapomenuta, protože se přestala předávat a využívat.

 

 

Na programu je skvělé, že...

 • Získáte...
  zásobník rituálů, cvičení a tipů na posvátné úkony spojené s Lunou.
 • Obsah je platný pořád! A program je navždy Váš!
  program koupíte jen jednou a v dalších letech budete čerpat z jednotlivých kapitol znovu a znovu. Cykly se opakují!
 • Jasně a stručně
  Žádné dlouhé povídání a omáčky. Před každým úplňkem vám představím jeho hlavní energie, jeho téma a způsob práce, kterou můžete dělat, aby měly rituály opravdový vliv na Váš život a změny se děly doslova přes noc.
 • Vždy včas
  2 - 3 dny před začátkem úplňku Vám pošlu přímo na Váš e-mail zprávu o tom, co se blíží a jak s tím lze superefektivně pracovat. Přijde Vám e-mail se stručným popisem práce, typu rituálu a hlavním tématem. V příloze si potom přečtete podorbné informace, postup rituálu a tipy na vnitřní ladění a meditace.
 • Přímo do schránky
  Všechno, co potřebujete vědět o aktuálním úplňku dostanete přímo do vaší e-mailové schránky. V členské sekci najdete i předchozí kapitoly pěkně pohromadě s bonusy, audionahrávkami vedených meditací a tipy na rituály.
 • + další bonusy k programu

Co obsahují

jednotlivé kapitoly?

Seznámení s vládnoucí energií

Silové impulzy, které byly pojmenovány podle zvířetníku mají na nás za úplňku zesílený vliv. To, jak působí a které oblasti našeho života se týkají, se vždy dozvíte hned na začátku. Nejprve stručně v e-mailu a potom podrobněji v kapitole, kterou obdržíte v příloze.

Tuto přílohu jsem připravila v jednoduché grafické formě, takže ti z vás, kteří milujete papír, si ji můžete snadno vytisknout. 

Rituál

Konečně úplňkové rituály, které opravdu fungují! Budeme pracovat s tématy svého života, kterému jsou právě nakloněny přesné vibrace. 

Rituály jsou sestaveny tak, aby byly jednoduché a efektivní. Sama miluji jednoduchost a rozumím, že nikdo nemá času na zbyt. Rituály budou vyžadovat i s přípravou maximálně 15 - 20 minut.

♥Jednou za měsíc malá slavnost setkání sama se sebou.♥

Návrat k sobě

Nejen rituály živ je člověk a k tomu, abychom si mohli dopřát využívat přirozené magie vesmíru a zákonů přitažlivosti srdce a mysli, musíme se občas zaměřit na své základní vnitřní nastavení, aby nám sloužilo k našemu dobru.

V každé kapitole je jedno nebo dvě výživná cvičení, která vás povedou přímo do středu vaší duše a vašeho Já. Vždy podle vládnoucího tématu. 

Možná se o sobě dozvíte zajímavé věci!

Reference

Vaše dojmy

Úplňkové rituály dělám tu a tam už dlouho, ale že je každý úplněk zaměřený na jinou oblast života, to jsem se naučila až teď. Je to vzrušující vyhlížet každý měsíc nový úplněk s novým tématem a připravovat se na to. Baví mě to!
Eva FabiánováGrafička
Mám ráda, když se jde rovnou na věc. Potvrzuji, že je důležité, pracovat se „správným načasováním“. A když chcete být opravdu efektivní v tom, co děláte, musí to načasování být „to nejsprávnější“. Pracuji v prostředí hodně zaměřeném na výsledky a efektivitu. Proto je mi to sympatické. Zároveň se s Terezou a jejími rituály dostávám více do ženského prostředí, zpátky k sobě, jakožto ženě. Každý měsíc má teď pro mě jeden velký tajemný svátek - úplněk.
Karolína Mannovámanažerka
Terezo, chci Vám moc poděkovat za energii, se kterou svou práci děláte, a kterou do všech materiálů vkládáte. Moc se mi Vaše práce líbí, rituály a podobnými tématy se zaobírám již dlouho a ve Vašem přístupu se mi podařilo najít něco nového, co mi pomáhá rituály pochopit do větší hloubky a hlavně si je dokázat prožít, dotýkáte se mnohdy svými slovy mého srdce :) Děkuji Vám za to!
Veronika Kirchnerová

Jaká je cena programu a e-booku?

Kdybych měla opravdu nacenit každou kapitolu podle toho, kolik práce a lásky jsem do toho dala, bylo by to určitě čtyřmístné číslo. Ale to nechcete vidět celkovou cenu programu. :)

Cena programu je nastavena intuitivně a na začátku prodeje programu mi vyhovovala. 

Ale nyní, když cítím kolik energie a lásky do programu každý měsíc vkládám... pro spravedlivou výměnu energie jej nabízím za 3300,-

Je to moje hýčkané miminko, vyšperkovaný celoroční průvodce po energiích Luny s prvky koučování, nádhernými rituály a  kapitolami souvisejícími s posvátnou ženskostí. Jsem si jistá, že jej budete milovat!

T.♥

Možná vás napadají otázky:

 • Co když do programu přistoupím v průběhu roku?
  To je naprosto v pořádku. Do programu se můžete přidat i během roku a přístup do členské sekce je navždy váš.
 • Co když ...
  Teď mě nenapadá, na co byste se mohli chtít ještě zeptat. Pokud Vás cokoliv napadne, napište mi na ritualy@terezaboskova.cz!

 ↓ A BONUS ↓

E-book Kněžka Luny - Rituály dvanácti úplňků

Na konci programu dostanete ode mne kompletní e-book, který je shrnutím všech kapitol programu. Má jednoduchou grafiku, takže pokud jste jako já, že dáváte přednost práci  s papírovými knihami, budete si jej moci snadno vytisknout, aniž byste si zdecimovali toner v tiskárně :) 

15% sleva na program Síla dvanácti novoluní

Během roku uvedu do prodeje také program »Síla dvanácti novoluní«. Pokud se rozhodnete do něj vstoupit a doplnit si tak své lunární vzdělání, dostanete ho ode mne s 15% slevou!

Garance vrácení peněz

Pokud zjistíte, že program z nějakého důvodu není pro vás, dostanete své peníze zpět. Vůbec nic neriskujete. 

„No, to je skvělé! Když se mi to nebude líbit, vrátí mi peníze a když se mi to bude líbit hooooodně, dostanu slevu na další program!“

Přidejte se! Staňte se kněžkou nebo mágem úplňkových rituálů!

TEĎ Je vhodná doba pustit se do něčeho nového. Pokud nejste v práci s Lunou noví, je čas začít to dělat pořádně. :)

Přihlaste se do e-mailového programu, který vás podpoří na vaší cestě k rituálům, ke změnám a k hlubokému propojení s magickými možnostmi, které nas přirozeně obklopují.

Začněte už nyní, na začátku roku a připravte si nevšední rok 2020

Zatočte se všedností a čarujte s Lunou!