Konzultace Feng-shui

pro šťastný domov úspěšných žen.

 • Chceš být úspěšná v práci a mít i vřelý a harmonický domov? 
 • Mít kolem sebe přesně takový řád, jaký potřebuje tvoje duše? 
 • Přijít na kloub přírodním silám, které u Tebe doma vládnou, a posunout je do větší rovnováhy, aby tebe i Tvou rodinu více podporovaly?
 • Mít uklizený harmonický domov a sama být zároveň opečovaná a zářivá? 

Toto jsou cíle mojí práce, ve které především ženám zprostředkovávám učení feng-shui o harmonii a magii prostoru. A možná se ti to teď nezdá, ale slibuji, že to není sci-fi. Jsou to reálné výsledky , které mám ve svém životě já i moje klientky. 

Ahoj, jmenuji se Tereza Bošková. Jsem ritualistka, konzultantka feng-shui a matka-správkyně domova. Proto jsou mými nástroji rituály, práce s energií prostoru a domov, jako manifestační supernástroj. Pracuji s nástroji Feng-shui, učením z oblasti neurověd a kvantové fyziky a se svou velmi silně vyvinutou intuicí. 

Jsem také propagátorka návratu posvátnosti do běžného života a autorka konceput Budování domácího chrámu. 

Jednou z mých služeb jsou konzultace, které jsem se rozhodla nabídnout, abych mohla pomáhat KONKRÉTNĚ A OSOBNĚ. 

Díky svému vhledu do energií lidí a prostoru mohu pomoci objevit lepší směr i bloky, které v každém prostoru jsou. A objevují se i na cestní životem každého z nás. Svoje intuitiví dary mi pomohl uchopit a rozvinout mistr Feng-shui Otakar Chochola ve své České škole klasického Feng-shui. Od té doby mám k dispozici silné kombo vnitřních darů a účinných metod, které mohou podstatně měnit způsob, jakým využíváme prostor, jakým regenerujeme a uzdravujeme se a také jakým manifestujeme. 

Jak se pozná šťastný domov?

 • Šťastný domov je místo, kde proudí čerstvá energie, která vyživuje všechny oblasti života
 • kde vládne harmonie a řád ve věcech i vztazích,
 • kde získáváme výživu pro tělo, srdce i mysl,
 • kam se každý těší a kde je snadné se uvolnit,
 • Kde jsme sami sebou a zároveň spokojení spolu. 

Nemusíme všechno to štěstí urvat jen svojí trpělivostí a láskou! I já jsem někdy unavená a naštvaná. 

Ale když poznáš energie a vlivy, které ovlivňují tvůj nervový systém a vegetativní odezvy organismu tam, kde žiješ, vytvoříš potom snadno podmínky, které 

budou šťastnému a harmonickému domovu a životu nahrávat! 

Jaké nástroje používám?

 • Osobní číslo Ming Gua.
 • Tvé šťastné směry.
 • Energie a výzvy tvého probíhajícího roku. 
 • Tvůj podporující živel a živel, který Tě vysiluje. 
 • Harmonizace vztahů v rodině podle elementů.
 • Živlová harmonie v Ba Gua tvého domova.
 • Vyrovnání energie živlů pomocí náprav. 
mandala

Co tě se mnou čeká?

Sejdeme se na zoomu a věnujeme hodinu a půl tvému příběhu a jeho odrazu v prostoru, který vytváříš. Podíváme se na něj optikou Feng-shui. Nejdřív se podíváme na Dynamiku vztahů podle elementů a já Ti navrhnu způsoby harmonizace. Odneseš si jasný návod, jak porovnat disharmonii u vás v rodině, vyladit komunikaci, očekávání a vzájemné působení. Dozvíš se kam teče energie, kdo koho posiluje a kdo koho vysiluje. 

Vypočítám vám doma osobní číslo Ming Gua a najdeme pro každého z vás ty nejprospěšnější směry, abyste dobře spali, efektivně pracovali a vůbec doma tvořili v plné síle. Dozvíš se také, kterým směrům se vyhnout.

Potom se podíváme na živlovou harmonizaci prostoru. K tomu budu potřebovat od Tebe poslat půdorys tvého domova. Najdeme, která část domova z Tebe vysává energii a jak to napravit. Řeknu ti, kde se můžeš nejsnadněji dobíjet. Na tvém domově ti ukážu kde a jak podpořit energii hojnosti, radosti a lásky. Možná objevím, proč jsi tak unavená, nebo proč se děti tolik hádají. 

Kolik toho stihneme je hodně na Tobě a na tom, co se nám ukáže. Ale můžeš si objednat první konzultaci a uvidíš, kolik jich bude potřeba. Mojí garancí je, že vždy objevíme úžasné věci a úlevná rozuzlení. Pro skutečnou cestu rozuzlení jsou většinou potřeba minimálně 3 konzultace a proto Ti je tady nabízím ve výhodném balíčku. 

mandala

Jaká je cena a co je v ní zahrnuto?

Balíček 3 konzultací (výhodnější):
4 000,-
Konzultace 60 minut:
1 500,-

Čas mých příprav, Ba Gua vašeho domova a výpočet čísla Ming Gua členů rodiny.

Moje plná pozornost 60 minut + moje příprava před sezením. 

Videozáznam z našeho setkání. 

mandala

Jak to probíhá? 

 1. Napíšeš mi e-mail s objednávkou konzultace.
 2. Najdeme termín, pošleš mi půdorys svého bydlení a data narození členů tvé rodiny. 
 3. Před konzultací Ti pošlu odkaz na zoom, kde se sejdeme.
 4. Po konzultaci ti pošlu záznam konzultace.
 5. Objednáš si další konzultaci, protože tě bude zajímat ještě spousta dalších věcí 🙂

Objednej si svou konzultaci hned

a já tě budu kontaktovat, abychom si dohodly termín.

Láska od klientek:

Terka má neuvěřitelnou hloubku vhledu. Mám vždycky pocit, že mě zná celý život. Každá konzultace s ní je pro mě velkým přínosem, pokaždé objevím nějaké nové AHA. Od té doby, co jsem byla v Budování domácího chrámu se už nikdy necítím doma jako služka. Taky chci ocenit, že Terka ty principy domácího chrámu žije, takže nám všem ukazuje, že to je možné i pro nás.
Alena P.
Terezky provázení je hodně laskavé, a zároveň mě vždycky dokáže motivovat, abych opravdu šla a udělala ty změny. Měla jsem dřív často problém s motivací. Ale Terezku stačí chvíli vidět nebo poslouchat videjko a už mám zase chuť jít harmonizovat. Už neříkám „uklízet“. Prostě čaruju a harmonizuju. Cítím se doma zase skvěle.
Petra K.
Chtěla jsem hlavně pochopit ty vztahy. Nemůžu uvěřit, že je to tak jednoduché! O čísle Ming Gua jsem tak nějak věděla, ale neuměla jsem ho pořádně využít. Teď mi přijde, že se mi otevřel úplně nový vesmír a koukám na tu naši rodinku úplně jinak.
Kristýna N.

Potřebuješ si mě ještě oťukat a seznámit se?

Přidej se do FB Skupiny a staň se součástí komunity žen s vášní pro energii domova.

O Feng-shui si můžeš přečíst vzrušující článek třeba tady: