3 aspekty, které ovlivňují náš život podle Feng-shui.

Život je jako pohyb v bouři událostí, na které je potřeba reagovat. Způsob, jakým reagujeme závisí na stupni našeho rozvoje. A náš životně důležitý kontakt se sebou sama se odráží a realizuje v prostředí, ve kterém žijeme.

Jedním z učení Feng-Shui je moudrost o třech rovinách bytí. Pokud chceš pořádně transformovat svůj život, vykročit ze zmatku a stagnace, vyjasnit své vize, navýšit vibrace a přivolat hojnost a lásku, potom se musíš podívat na úroveň v jakém jsou tři oblasti Tvého života.

Tvá astrologie

Poznej sám sebe a dostaneš klíč k pochopení života.

Okamžik zrození vydefinoval aspekty tvé povahy, způsobu, jakým se vztahuješ k lidem, oblastem života a sobě sama. Je skvělé poznat sebe sama skrze svůj horoskop zrození, abys tušila, co od sebe můžeš čekat, do jakých vztahů má cenu chodit a kde by to byla jen ztráta energie a jaká úskalí budeš k sobě přivolávat v jednotlivých oblastech života. Doporučuju.

Když jsem byla mladá, cloumala se mnou puberta a já si hledala svoje místo na světě, bylo to přesně období, kdy jsem hltala sebepoznávací systémy, astrologii, dělala si testy v bravíčku, a studovala „svůj typ“ ze všech možných hledisek. 😀 Ještě teď ze svého studia čerpám a stavím na něm. Objevila jsem toho dost, ale v současné době mi přijde systém dvanácti znamení dost složitý.

Tip pro Tebe:

Objevila jsem Human design. Je to relativně nový sebepoznávací systém, který mě uchvátil. Už při zběžném ponoru do mého typu jsem objevila zásadní aha momenty, které jsem u sebe celé roky nedokázala rozklíčovat. Zjistila jsem, že jsem typ „Projektor“. Když svůj typ studuju, vidím, co musím dělat jinak a proč mi některé věci vůbec nemohly fungovat, i když jsem jim věnovala ohromné množství času a energie! Jaká úleva! Na svůj typ se můžeš zdarma podívat tady.)

Prožila jsem obrovskou úlevu a teď u tím, že některé věci musím dělat prostě jinak. V podnikání, ve vztazích, při rozhodování i odpočinku. (O human designu si můžeme ještě povídat třeba ve skupině 🙂 Bude to teď asi moje vášeň.)

Takže první oblast, kterou je třeba ošéfovat, pochopit a poučit se z ní, je tvůj energetický a povahový typ. Cyklické změny všech vesmírných vlivů potom napovídají, jak na Tebe bude působit které období. Vesmír je čitelný a cyklický. Lze předvídat tvé šťastné dny, propady i oblasti, které budou kdy aktivovány k řešení. S tím pracujeme i při lunárních rituálech.

Pojďme dál.

Stupeň osobního rozvoje.

Lekce, které se Tvá duše už naučila, ctnosti, které si osvojila a zlozvyky a limitující přesvědčení, kterých se zbavila, jsou vždy absolutní „game changer“ tvého života. Stojí za to na nich neustále makat. Vřele doporučuji najít si učitele, průvodce a aktivní duchovní vedení a nenechávat svou evoluci na nahodilých událostech svého krátkého života.

Když se zaměříš a necháš se vést, můžeš už během několika let proměnit svůj život od základů.

Vždycky jsem byla všímavá a hloubavá. Asi jsem si myslela, že se zákony života dají odpozorovat. Ale když jsem si našla duchovní průvodce, dostalo všechno úplně jiný rozměr. I když žiješ svůj život v poctivé všímavosti, přijímáš své lekce a učíš se, existují levely a rozměry reality, do kterých nevidíš. A když Tě do nich Tvůj průvodce tu a tam pozve, otevře ti dveře, nebo Ti ukáže, kde ty dveře jsou, začneš si pěstovat nový smysl, který ti dovolí tyto nové obohacující roviny také vidět.

Je to úžasné.

Osobně jsem teď pod přísným vedením dvou průvodců, a já se někdy cítím, jako, když kráčím slepá neznámou krajinou. Mohu jen důvěřovat a vytříbit si mimosmyslové vnímání. Naučit se lépe číst, co cítím pod nohama, odečítat z teploty vzduchu a prapodivných zvuků. Ale celkový obraz, který bych viděla, kdybych se v této nové dimenzi uměla dívat, ještě nedokážu spatřit. Rozhodla jsem se důvěřovat své Vědmě a Mágovi. Ona za Lásku. On za sílu.

Prošla jsem hlubokým rituálem, který teď postupně přepisuje mnohá nastavení, podle kterých jsem žila. Jak říkají, jsem teď v jakési duchovní karanténě. A tak nesmím pracovat v hloubce a mám jen „hybernovat.“

I tak můžeš akcelerovat svůj duchovní rozvoj. Ale připrav se na ztráty a znejistění. Než se vybuduje nová realita, ta stará musí padnout.

A Přesně tak se cítím. Odpojená, nerozhodná a labilní. Starý svět se mi bortí a jen těsně přede mnou vzniká nová cesta. Je to adrenalinová zábava!

Prostředí, ve kterém žiješ.

Třetí oblastí, která tvoří tvůj život a na které závisí jeho kvalita je prostředí, ve kterém žiješ. Energie, kterou se obklopuješ ve formě věcí, dekorací, barev a materiálů. Prostředí ti pomáhá regenerovat, udržet si vlastní vibrace, nebo se do nich vracet.

Vždy jsem vnímala, že hodně „cítím svůj prostor“. A jako všechny dimenze, každý z nás máme jinak vyvinuté vnímání. Někdo své prostředí vnímá naprosto vědomě, jiný podprahově. Ale ten vliv dopadá na všechny.

Proto stojí zato přemýšlet o tom, jak vypadá prostor, který tvořím a ve kterém třeba trávím většinu času.

Dalo mi zabrat, než jsem si vybrala byt, kde žiju! Krajina, lokalita, světové strany, typ zdí, výška nad zemí… A pak světlost, půdorys, místo, kde vedou odpady atd.!

Jestli už něco víš o Feng-shui, tak víš, co myslím. Prostě optimální pro život v inspiraci, lásce, hojnosti a laskavě proudící energii.

Jeden byt měl stoupačky v samém středu bytu. Jinde chyběl roh partnerství (to už jsem jednou zažila a do toho bych už nešla – nikdy. To prostě nepřetlačíš!) Jiný byt byl příliš vysoko nad zemí – dvanácté patro, to je na mě prostě moc daleko od Země. Nebo okna na severní stranu a do lesa, takže tma.

Těžký život fengshuistiky 😀 😀

Ale nakonec jsem našla. Asi se brzy dozvíš z videí a fotek 🙂

Tak co ty? Pečuješ o tři oblasti, ze kterých vyrůstá forma a štěstí tvého života?

Tagy:
Tereza Bošková
Jsem MATKA, MILENKA I STAŘENA. Jsem kněžka a průvodkyně, mentorka a tvůrkyně. Jsem propagátorka návratu posvátnosti do ženských rolí a autorka konceptu Budování domácího chrámu. Pořádám ženské kruhy, online události a semináře o vědomé ženské spiritualitě a ženství, které je posvátné a pozemské zároveň. Jednoduše a s hravostí ZPÁTKY K SOBĚ.

Jsem také autorkou online kurzu Budování domácího chrámu a půlročního programu Cesta ženy ZPÁTKY K SOBĚ..

Zajímá Tě, jaká byla moje cesta k práci s energií prostoru a domova?
Komentáře