Jak podpořit svou vnitřní Milenku? Zkus zasvěcenou noční košilku nebo milostný šperk!

Co pro tebe, jako ceremonialistku mohou udělat silové šperky a zasvěcené šaty? + tip na zasvěcovací rituál.

Apropo proč by měly být zasvěcené jen šaty ceremonialistek? Zasvěť si kostýmek do práce, nebo noční košilku, a sleduj, co to udělá! 😉

***

Silové šperky jsou tradiční výbavou a tajným detailem, který si ceremonialistky a kněžky opečovávají a připravují na každý rituál. Silový šperk nebo zasvěcené šaty nesou záměr a vloženou energii, která byla ukotvena a potvrzena speciálním RITUÁLEM.

Většinou do nich vkládáme energii stability, vyrovnanosti, propojení se svým vnitřním zdrojem, otevřené srdce, vnitřní ticho nebo je propojujeme s energií podpory našich duchovních průvodců.

„Tyto šaty zasvěcuji bohyni lásky a sexuality, kterou se stávám pokaždé, když si je vezmu na sebe.“

Já jsem třeba takovým způsobem zasvěcovala svůj rituální buben čtyřem živlům. Teď, pokaždé, když se chystám buben použít v rituálu, probouzím jej pohlazením, naladěním a vyslovením jeho jména.

Pokud jde o manažerský kostýmek, můžeš do něj vkládat jasnost, rozhodnost, pevnost a cokoliv, co k uspokojivému vykonávání své pracovní role potřebuješ.

Chceš-li zasvěcovat košilku a získat tak podporu své vnitřní Milenky, můžeš v sexy kousku ukotvovat třeba radost z těla, hravost, vášeň, uvolnění a důvěru v intimitě.

***

Šaty, nebo šperky?

Se silovými šperky je to podobné v tom, že do nich svůj záměr a propojení vkládáme v průběhu rituálu. A rozdíl spočívá ve větší univerzálnosti. Můžeš si požehnat náušnice nebo si vytvořit silový šperk a potom jej nosit kdykoliv a kamkoliv. To se o kostýmku nebo sexy košilce říct nedá.

Jak můžeš získat silový šperk?

  • Můžeš jej dostat jako dárek, nebo si ho prostě koupit.
  • Můžeš si jej vyrobit v klidu doma, nebo v průběhu speciální akce.
  • Vytváření rituálního nebo silového šperku může být přímo součástí zasvěcovacího rituálu.
  • Můžeš si jej nechat vyrobit na zakázku.

Zasvěcování šperku

Rituální šperk, který tě má doprovázet při rituálech, nebo silový šperk, který můžeš nosit vědomě jako pomocníka do konkrétních situací, si můžeš zasvětit sama, nebo tě může rituálem provést ceremonialistka. Tipy pro osobní rituál:

  • Nejprve šperky očisti. (Můžeš použít energii živlů, vykuřování, modlitbu, svěcenou vodu,…)
  • Potom se s nimi pozdrav, představ se a přivítej je ve svém prostoru.
  • Vyslov záměr a nalaď se na energii, kterou chceš, aby si uchovaly.
  • Na konci je ulož na oltář nebo čestné místo, kde je budeš uchovávat.

Silový šperk je takový šperk, který když si nasadíš, tak získáš nebývalou podporu a posilu v konkrétních vlastnostech. Můžeš mu dát i jméno.

Tajemství rituálních šatů?

Rituální šaty nosíme právě proto, že nenesou žádné jiné energie, než energii rituálu. Já třeba nosím své rituální šaty i na ženské kruhy, ale ty mají podobnou energii. Zvlášť, když mám roli průvodkyně.

Rituální šaty mohou působit jako silový šperk. Dodávají nám vědomí úkolu a pomáhají nám naladit se na tu správnou vlnu.

Své šaty na rituály si můžete také zasvětit. Pozdravit se s nimi, přivítat je, sdělit jim svůj záměr a důvod, proč sis je pořídila. Můžeš je zasvětit živlům, své oblíbené bohyni, nebo jiným průvodcům. 

Rozhodně to funguje. Rituální šaty pro mě mají stejnou důležitost, jako rituální oltář. Můžu vést rituál bez nich. Ale stojí mě to více energie vybudovat a udržet posvátný prostor.

A funguje to i mimo rituál!

Zasvěcení kousků oblečení je jako vytvoření silného talismanu, který tě posílí v dané oblasti. Já mám například noční košilku, takové sexy negližé. V RITUÁLU JSEM JI ZASVĚTILA SVÉ VNITŘNÍ MILENCE. Rajcuje mě už jenom když ji skládám po vyprání. 🙂

Stejně mocným způsobem tě může ladit a podporovat i zmiňovaný pracovní kostýmek, nebo boty, které nosíš do práce!

Pamatuju si, že když jsem měla v Turecku poprvé předstoupit před studenty jazykové školy, vzala jsem si své pohorky. Pod širokými kalhotami nebyly až tak moc vidět, ale mě to dodalo jistotu v kramflecích 😉

Rituální šaty přímo od ZDROJE

V rámci příprav na můj velký projekt online KONGRES Posvátné rituály pro život, se mi podařilo navázat spolupráci s úžasnou kněžkou Venérou – Jitkou Mikuláškovou.

Jako kněžka nejlépe ví, co potřebuje ceremonialistka k výkonu svého nádherného povolání. Šije nejen krásné dlouhé šaty mnoha střihů a barev, ale také zajímavé topy (ty nosím i k džínám) a teplé dlouhé kabáty. Ty se vám budou hodit při sychravějším počasí a nebudete muset se svými nádhernými ceremoniemi utíkat z prostředí mocné přírody do nudných interiérů.

Její šaty lze nosit všude! Koukněte se na eshop Žena – Bohyně .

Doufám, že vás můj tip potěšil, pokud jste poblíž Liberce a Jablonce nad Nisou, přidejte se na náš ženský kruh! Může se stát, že budeme mít zrovna téma spojené s krásou, kde si můžeme různé šaty vyzkoušet ještě před tím, než si je koupíme na e-shopu. 🙂

S láskou Terez♥

„Jsem Měsíční matka (Moon Mother©), průvodkyně rituály a ženskými kruhy. Přináším inspiraci na cestě zpátky k sobě a k posvátnému vnímání i těch nejběžnějších dní. Jednoduše a s hravostí ZPÁTKY K SOBĚ.

Jsem také autorkou e-booku ZDARMA Jak vnesou rituály více energie, posvátnosti a hravosti do vašeho života + 3 snadné tipy jak s nimi začít a celoročního programu Tajemství dvanácti úplňků.

Zajímá vás, jaká byla moje cesta k rituálům?
Komentáře