Jak vzniklo Třídění s přesahem a čím Ti nejvíc pomůže?

Měla jsem neustále pocit nedostatečnosti a méněcennosti, protože jsem měla pocit, že nedokážu udržet dům v pořádku. Malé děti, široký záběr zájmů a především moje vysoké nároky mě neustále honily. 

Mezitím začaly trpět moje vztahy, moje zdraví a celková životní pohoda. 

Toužila jsem na to vyzrát. Chtěla jsem to „nějak uspořádat“, aby to fungovalo jednou pro vždy. Potřebovala jsem mít věci po ruce, aby měly svoje místo, abych měla přehled kolik jich je a v jakém jsou stavu.

Chtěla jsem to mít zařízené krásně a prakticky.

Vymýšlela jsem úložné a odkládací prostory, niky a poličky ve snaze dát domovu řád a pořádek, eleganci a spolehlivost.

Chtěla jsem mít hezký domov, cítit se tam dobře, a moci více odpočívat, užívat si se svým mužem a hrát si s dětmi. Chtěla jsem se konečně uvolnit.  

Nešlo to hned, zkoumala jsem různé metody a způsoby. Nakonec jsem objevila třídění podle KONMARI, Feng-shui a domácí rituály. Dohromady mi to dávalo úžasný smysl a tak jsem si vytvořila metodu, která mi funguje dodnes. (A vám konec konců taky 🙂

Zjistila jsem však, že energie našeho domu je čímsi specifická. Bohužel to nebylo v náš prospěch, byla tam velká energetická zátěž, silné energetické víry a geopatogenní zóny. Začala jsem se učit, jak s tím zacházet, ale vyčerpávalo mě to.

Naučila jsem se hodně o energetickém čištění, o technikách žehnání a zvyšování vibrací. Naučila jsem si, jak energii co nejdéle udržet na vysoké úrovni po čištění nebo rituálu… ale neustále klesala.

Setkala jsem se s učiteli a měla jsem možnost naučit se a vyzkoušet velké množství neuvěřitelně zajímavých technik a rituálů, se kterými jsem při kultivaci energie domova a prostoru pracovala.

Ale nepomáhalo to.

Studovala jsem světoznámé techniky uklízení (KONMARI), Feng-Shui, vliv prostoru na člověka, domácí magii, zásady energetické očisty, rituály pro harmonizaci prostoru a cvičila citlivost těla pro diagnostiku energie prostoru, a stala jsem se lektorkou VĚDOMÉHO ÚKLIDU.

Energetické víry ze spod našeho domu nešlo odstranit. Naučila jsem se ale díky nim to, co vím dnes. Nakonec bydlím jinde a dům se prodává. (Je to dlouhý příběh.)

Technika, která se zdá obyčejná.

Zaujala mě jedna z technik. Na začátku se zdála nejobyčejnější, ale postupem času jsem si uvědomila, že stojí na samém začátku veškeré očisty domova a jakékoliv energetické práce s prostorem.

TŘÍDĚNÍ.

Třídění má zároveň obrovský přesah, protože je spojeno s vnitřními emočními a psychologickými procesy.  

Co jsem se naučila a otestovala, jsem postupně systematizovala do unikátní metody, kterou Ti dnes můžu představit v 6týdenním kurzu proměny prostoru a mysli.

Kurz Třídění s přesahem najdeš >> TADY: https://terezaboskova.cz/trideni-tva-pruzracna-domacnost-a-stastnejsi-zivot/

A čím Ti nejvíc pomůže?

Třídění by samo o sobě udělalo velkou práci. Ale často se po jednorázovém zharmonizování domova vracíme do starých kolejí nové zahlcenosti, chaosu a nepořádku. Moje metoda ti to nedovolí. Kombinuji praktické zeštíhlování obsahu našich skříní a úložných prostor, vnitřní práci, koučink a mindfullness. Pracuji velice úzce také s principy Feng-shui a rituálů.

Miluji svoje výsledky! Chceš také milovat ty svoje?

Čekáme Tě v kurzu>> TUDY!

Tereza Bošková
Jsem ritualistka, konzultantka Feng-shui a motivátorka žen ke změně a odvaze. Pomůžu ti spřátelit se se svým prostorem a proměnit ho v silného partnera pro šťastný život a osobní prosperitu.
Komentáře