luna

Jak začít s rituály Luny I.

Na facebooku máme krásnou komunitu žen, které uslyšely volání rituálu a vydaly se na cestu. Na cestu zpátky k sobě, na cestu ke své přirozené ženské spiritualitě a často na cestu kněžky.

Společně odkrýváme dary toho mystického spojení mezi ženou a Lunou. Společně slavíme úplňky a noříme se do hlubin s energií novoluní. Nevynecháváme ani čtvrtměsíce, které přinášejí okamžik rozuzlení. Pokud dokážeme udělat akci, která je potřeba.

Mnohé z žen, které do komunity Ritualuna přišly, mají především touhu najít cestu k sobě sama a k esenci svého života. Mají hlubokou touhu spojit se se silou, která povede jejich ženskou podstatu cestou k naplnění. Vím, že jsou to ženy, které touží po tom, aby mohly uspokojivě a v radosti prožívat sebe sama.

Vím to, protože jsem byla jednou z nich.

Jak to se mnou začalo?

Vezmu to stručně, pokud si chceš přečíst můj příběh, najdeš ho tady. Když jsem byla těhotná se svou dcerou měla jsem hluboký mystický zážitek, který mě doslova nakopal do vysoké pozornosti v otázce: „Hledej, co budeš jako žena své dceři ukazovat!“ No a pak mě to vedlo. Bylo to pevné, nepřerušované vedení.

Porod byl můj druhý mystický zážitek, kde jsem poznala jedno z tajemství ženské manifestace a existence vůbec. Klíčem k mnohým aspektům ženství je ODEVZDÁNÍ.

Možná ti to bylo jasné vždycky, možná potřebuješ chvilku na vstřebání. 🙂

Lunární moudrost provázela mou rodinu už dlouho před těmito událostmi, takže jsem k síle Měsíce měla vždy úctu. Potom jsem to propojila s rituály a nakonec se stala Její kněžkou. Kněžkou Luny. A to je to, proč jsem teď tady.

A proč jsi tady ty?

Jsi tady, protože Tě konečně zavolala cesta „zpátky k sobě“? Jsi tu protože toužíš po větší posvátnosti a hlubšímu propojení s dávnou moudrostí ženských mystérií? Jsi tu proto, abys do svého života pozvala více ženské moudrosti a přijala svou i Její cykličnost?

Pak jsi tady správně.

Cesta Luny je přesně taková. Je cyklická, posvátná, mystická a svými důsledky i tolik praktická. Pokud chceš, povede Tě k lepší verzi sebe sama i nejlepší variantě Tvého života. Z mého pohledu díky jejímu vedení objevíš tři základní věci:

  1. svou ženskost v cykličnosti,
  2. svou přirozenou duchovnost díky jejím obřadům,
  3. a neopakovatelnou moudrost dokonalého načasování, což souvisí s úžasnou záležitostí: ZHMOTŇOVÁNÍ.

Jak bude tvůj život vypadat, když v něm uděláš místo pro posvátnost?

Potřebuješ ve svém životě mít více dávné ženské moudrosti, která učí, že život je magický a že pod povrchem jsou největší poklady?

Chceš lepší kontakt se svou ženskostí, poznat sílu sesterství a projevovat větší úctu k sobě a k životu?

Jistě, že chceš, má milá, proto jsi přece tady.

Jak začít?

Mám pro Tebe první tři úkoly. Jak se propojit s Lunou? Jdi a udělej ve svém životě toto:

  1. Začni sledovat Měsíc na obloze, dívej se a prociťuj samu sebe. Sleduj každou noc, jak se Měsíc proměňuje, prohlížej si jeho přibývání nebo ubývání a sleduj, co se děje v Tobě i kolem Tebe. Věnuj mu jas svých očí a zpívej mu své niterné písně beze slov. Propoj se s tichem noci.
  2. Sleduj, v jaké fázi je tvůj vlastní vnitřní cyklus, když je Měsíc v úplňku, v novoluní i v obou čtvrtích. Vše si zapisuj do deníku minimálně 3 měsíce.
  3. Začni praktikovat úplňkové rituály odpuštění a propuštění. Sleduj, jaký dopad to má na Tvůj život i tvůj převládající pocit. Pokud oceníš návod na Rituál odpuštění a propuštění, přijď za mnou do měsíční chýše. Cesta vede Tudy.

A dál?

Moje milá, to je prozatím všechno. Ptala ses, jak začít s lunárními rituály a tyto tři kroky Tě k nim dovedou. Vidíš, není to nic složitého. Ty opravdové změny se budou dít uvnitř Tebe. Dej jim čas. A až budeš připravená znovu přijď. Uvidíme se v měsíční chýši. 🙂

luna

Tereza Bošková
Jsem MATKA, MILENKA I STAŘENA. Jsem kněžka a průvodkyně, mentorka a tvůrkyně. Jsem propagátorka návratu posvátnosti do ženských rolí a autorka konceptu Budování domácího chrámu. Pořádám ženské kruhy, online události a semináře o vědomé ženské spiritualitě a ženství, které je posvátné a pozemské zároveň. Jednoduše a s hravostí ZPÁTKY K SOBĚ.

Jsem také autorkou online kurzu Budování domácího chrámu a půlročního programu Cesta ženy ZPÁTKY K SOBĚ..

Zajímá Tě, jaká byla moje cesta k práci s energií prostoru a domova?
Komentáře