Je Tvůj rozchod zkázou nebo Znovuzrozením?

Viděla jsem spoustu žen, které se rozvedly, a potom se rozzářily a život jim začal kvést.

Viděla jsem i ženy, které po rozvodu zestárly a následný život se na nich podepsal.

Který typ rozvedené ženy jsi ty?

Jaký byl mezi nimi rozdíl?

Jaké měly finanční možnosti? Jak si dokázaly uspořádat život podle sebe, aby to bylo žitelné? Jak se staraly samy o sebe?

Zkoumala jsem, jak o rozvodu uvažovaly. Ptala jsem se, co je drželo nad vodou. Jak uvažovaly o budoucnosti?

Všechny, které jsme prošly rozvodem víme, že lze snadno upadnout do role oběti a začít čekat na záchranu z venčí. Otázka je, jestli přijde.

Možná si říkáš: „Zhroutit se můžu potom.“

A to je skvělý mindset.

Chvíle naprosté temnoty a zmatení smyslů… slabosti, vzteku a zoufalství… prázdnoty a pochybností… Je třeba projít vším, protože takový je zdravý proces truchlení.

Jde o to, kam se všechny ty nutné procesy vyvíjejí.

Zkoumala jsem dál ženy, které se po rozvodu staly spokojenými, inspirativními ikonami.

Zjistila jsem, co dělaly jinak, které vlastnosti je dostaly nejdál, jak přesně se dostávaly přes jednotlivé fáze tohoto velkého životního zlomu. Pečlivě a vědomě jsem žila i svůj zlom… a už v jeho průběhu jsem věděla, co jsou ty klíče, které mohou inspirovat mnoho dalších žen.

Tyto klíče jsem s pomocí dalších zkušených lektorek zpracovala do tří modulů ve fenomenálním kurzu Znovuzrození a připravila ho tak, aby ses i ty mohla ještě dnes nechat inspirovat, získala svůj nadhled a vytvořila novou strukturu pro svůj úžasný život. Vstup do nové éry ještě dnes.

Cesta je připravená a vede tudy>>

Tereza Bošková
Jsem ritualistka, konzultantka Feng-shui a motivátorka žen ke změně a odvaze. Pomůžu ti spřátelit se se svým prostorem a proměnit ho v silného partnera pro šťastný život a osobní prosperitu.
Komentáře