Posvátný prostor: Jak se měníme v jeho energii.

Posvátné učení Feng-shui říká, že když se nastěhujeme do nového domova, do pěti let bude na našem životě vidět druh energie, jakou místo vyzařuje.

Budování domácího chrámu.https://terezaboskova.cz/budovani-domaciho-chramu/

Podle dávného učení Feng-shui je prostor velmi silný rezonátor energie, kterou proměnlivé vyzařování člověka nemůže přetlačit. Proto je do pěti let vidět na lidech energie jejich domova. 

Lidé zkrátka pozmění svůj charakter podle toho, v jaké energii svého okolí (prostoru, domova) žijí. 

To je skvělé, pokud žijete na podporujícím, šťastném a energeticky podpůrném místě. Čeká vás úspěch, zdraví, jasnost a prosperita. Vztahy kvetou a příležitosti přicházejí nepřetržitě. 

Problém ale nastává, když žijeme na energeticky silně negativním místě, ve starém domě, v domě po lidech, jejichž osudy nebyly příznivé, na místech, kde stály hřbitovy a popraviště… (to je můj případ, ženy…)

Střípek mojí zkušenosti:

Když jsme koupili 120 let starý dům se zahradou na kraji Jablonce, byli jsme v pohodě mladý manželský pár s jedním dítětem a velkou chutí do rodinného života v domě. Já jsem z domu a moje představa rodinného života má kulisy domu. Můj muž je z bytu, ale koupit dům byla jeho iniciativa.

Byli jsme známí svým pozitivismem, měli jsme spolu už ledacos za sebou, hodně jsme před tím cestovali a rozjížděli podnikání… řekla bych, že jsme neměli strach z výzev.

Na domě jsme se hodně nadřeli, celková rekonstrukce s malým děckem a následně v těhotenství nebyla sranda. Z mého pocitu neohroženosti mi to něco vzalo. Ubylo také dramaticky z našeho vzájemného souznění a radosti ze spolupráce. Převládlo odhodlání dokončit úkol, a tak jsme se zakousli, všechny radosti odstrčili stranou a zaměřili se na to, abychom to dotáhli.

Dům měl svá specifika. Probouzel v nás různé procesy. Začal do nás vdechovat svůj život. Můj muž se vždy smál, že my jsme pozitivní a plní síly, že to „přeprogramujeme“. Ráda bych mu věřila, ale už tehdy jsem tušila, že to nebude tak jednoduché.

Byli jsme tam 5 let, během kterých se nám vytratila radost ze života, nastalo odcizení, pedantsky jsme se oba zaměřili na práci a praktikálie života a tvářili se, že všechno je, jak má být. Nikam jsme nechodili, společné večery se staly křečovitá a nudné, hádky sílily. Nesoulad a napětí se stupňovalo a nedalo se vymést a ni vyvětrat. Děti to vnímaly velmi citlivě.

V té době už jsem byla hluboce ponořená do studia Feng-shui, možnosti práce s energií, očistou prostoru a zajímala jsem se i o základy exorcismu. Vídala jsem v domě duši mladé dívky v bílých šatech. Jsem přesvědčená, že se jmenovala Adélka. O Adélce jsem napsala článek tady.

Hledala jsem způsob, jak nás zachránit, ale nedokázala jsem to. Dům čeká velký rituál vedený člověkem, který umí pracovat s těžšími kalibry energií, ale já už v něm nebydlím.

Onemocněla jsem, manželství se rozpadlo a dům jsme rozhodně „nepřevibrovali.“

Jsou zkrátka místa, kde by se bydlet permanentně nemělo. (V kurzu Budování domácího chrámu sdílím svůj hluboký příběh o tom, jak jsem se naučila čistit prostor, diagnostikovat v něm energie a co se stalo s domem, díky kterému jsem se to všechno naučila…)

Najít však můžeme i bydliště, která jsou čistě neutrální a jejich vyzařování odpovídá tomu, co si tam lidé „natáhnou“. Takové energie lez poměrně snadno svépomocí osvěžovat a čistit. Pak je skvělé, když umíme prostor energeticky opečovat, projasnit a vyčistit, a děláme to v rámci běžného úklidu. Taková praxe povznese náš běžný úklid na zcela jinou úroveň.

Také je potom snadné manifestovat a projasňovat každou z devíti oblastí života právě tím, že víte, jak energeticky naladit odpovídající sektory vašeho domova.

Budování domácího chrámu

To se také učíme v Budování domácího chrámu. Věřím, že až přijde pro tebe to správné božské načasování, že se přidáš. 

Měj jen na paměti, že BDCH otevíráme jen 1x ročně a jinak je potřeba napsat se na čekací listinu. Podívej se na více informací >> tudy. Moc ráda Tě tam uvidím. 

Závěr

Zkušenost tedy ukazuje, že prostor ve kterém žijeme má nad námi velkou moc. Proto nepodceňuji možnosti, které při tvoření života můj domov ohraničuje a ovlivňuje. Domov může tvým snům a záměrům žehnat, nebo je sabotovat. Miluji zpětné vazby klientek, které jsou také živým důkazem toho, jak rychle se může obrátit například finanční situace, když si zharmonizovaly doma oblast Hojnosti, nebo jakou pocítily jasnost a uvolnění v partnerském vztahu, když vyklidily a projasnily roh Vztahů. Miluji Feng-shui! 😉

Tereza Bošková
Jsem MATKA, MILENKA I STAŘENA. Jsem kněžka a průvodkyně, mentorka a tvůrkyně. Jsem propagátorka návratu posvátnosti do ženských rolí a autorka konceptu Budování domácího chrámu. Pořádám ženské kruhy, online události a semináře o vědomé ženské spiritualitě a ženství, které je posvátné a pozemské zároveň. Jednoduše a s hravostí ZPÁTKY K SOBĚ.

Jsem také autorkou online kurzu Budování domácího chrámu a půlročního programu Cesta ženy ZPÁTKY K SOBĚ..

Zajímá Tě, jaká byla moje cesta k práci s energií prostoru a domova?
Komentáře