Jsem tu pro Tebe.

Terapie, konzultace a mentoring. 

„Vytvářím prostor, ve kterém mohou ženy léčit a růst. Samy, ve svém tempu a čase, on-line, offline, nebo společně.“  

Konzultace Terapie šťastného domova.

Posvátný úklid

Moje Terapie šťastného domova je úzce propojená s online kurzem Budování domácího chrámu. Pomůžu ti objevit skrytý potenciál Tvého domova, jeho silné stránky a jeho slabiny. Pomůžu ti vidět, jakým způsobem je propojený s tvým životem a společně proměníme Tvůj domov tak, aby tě lépe podporoval v oblastech, ve kterých cítíš tíhu, stagnaci nebo zmatek. 

Pracuji s rituály, principy mindfulness a Feng-shui. 

Ohlasy na moje konzultace:

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

„Tereza má skutečnou vášeň pro prostor! Na začátku jsem byla trochu skeptická, ale teď jsem si dala oltář do středu domova a cítím jasné uvolnění a jak ona říká „provzdušnění prostoru“. Mám objednanou další konzultaci a jsem zvědavá, co provedeme složnicí. Moc se těším!

(Anna Hovorná.)

Jak pracuji?

Terapie Šťastného domova je hodinová konzultace za 1200,- rozdělená do dvou půlhodinových setkání na zoomu. Vycházím z toho, že na prvním setkání indentifikujeme problém a uděláme první krůčky k nápravě. Na druhé konzultaci už máš konkrétní otázky, většinou i výsledky a zaměříme se na detaily, abychom změny dovedly k dokonalosti. 

Vždy je možné pokračovat dalším setkáním, pokud se budeš chtít zaměřit i na další oblasti svého života. 

Filozofie:

Domov je stabilní energetický zářič, který vysílá do Vesmíru konstantně všechno, co se v něm z Tebe odráží. Zatímco naše nálady a nastavení se mění, náš domov je podstatně stabilnější. Proto je třeba dát pozor na to, co vlastně vyzařuje. 

Konkrétními proměnami v devíti oblastech domova lze snadno ovlivnit devět oblastí našeho života. Konec stagnace, tíhy a chaosu. Proměň svůj domov a změníš tak i svůj život. Tak jednoduché to je. Chceš to vyzkoušet?  Napiš mi, domluvíme termín konzultace!

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely vyřešení vašeho dotazu.

Přechodové rituály

Jsem ceremonialistka a průvodkyně rituály. Provázím ženy a jejich rodiny rituály pro významené okamžiky jejich života. Novodobé ženské rituály chápu jako oslavu života, oslavu zakončeného období nebo akt požehnání před v stupem do období následujícího. 

Provedu Tě rituálem, nebo ti pomůžu sestavit tvůj vlastní. 

Konzultace pro online podnikatelky.

V rámci vytváření prostoru pro ženy, které chtějí zářit a růst nabízím i služby mentorky v oblasti online podnikání. Věřím, že každá žena, která se cítí být podnikatelkou potřebuje podporu zkušeného mentora a že je to jedna z oblastí, která může být stejně ženská, jako jsou cykly, nebo ženská sexualita. 

Ženské podnikání je totiž jedinečné a má svá specifika. 

Vedu ženy k vědomí svého poslání, síle pramenící z finanční nezávislosti a moudrosti, která se skrývá v efektivním propojení tří základních principů online podnikání tak, jak je vidím já: 

1.  spirituální osobní růst, 2. racionální podnikatelské know-how a 3. schopnost extrémní akce. Tyto tři věci podle mých zkušeností vedou k úspěšnému podnikání tak, jak jsem jej vytvořila já. Nad tím vším je ještě vášeň a poslání. 

Podnikám v online světě už 6 let. Prošla jsem intenzivním vzděláváním, kde jsem se učila u Sigrun, Amy Porterfield, Erika Hoffmana, Pavla Říhy, Lucie Harnošové a dalších. 

Miluji své podnikání, protože je to oblast mého života, ve které se nejrychleji ukazuje jak rostu a pracuji se svýmji vnitřními nastaveními. Je to ta nejbáječnější cesta osobního rozvoje! 

Služby Měsíční matky

Jsem přímou žákyní Mirandy Grey a přináším Ti její Požehnání ženského lůna (Womb Blessing ®) . Jedná se o rituál požehnání ženských energií, který často vede k harmonizaci čtyř energií cyklu, a k celkovému zotavení ženských procesů, kterými v cyklech procházíme. 

(V současné době tuto službu neposkytuji, napiš mi vzkaz a já Ti dám vědět, až nabídku obnovím.)

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely vyřešení vašeho dotazu.