Objednávka programu

Rituály dvanácti úplňků

- jednotlivé kapitoly.

za ZVÝHODNĚNOU úplňkovou cenu.

  • Vybírám si jediný úplněk, se kterým chci manifestovat, harmonizovat a transformovat kousek svého života.

Chcete si přecejen koupit celý program? 

Nákupem celého programu získáte 2 kapitoly zdarma a všechny výhody celoročního kurzu! 

Pokud si chcete koupit celý program se všemi kapitolami rituály v PDF, hodnotnými bonusy a skvělými dárky, klikněte na tlačítko níže:

↓ ↓ ↓ 

Garance kvality a spokojenosti!

Přihláškou do tohoto skvělého programu vůbec nic neriskujete! Pokud se vám první kapitola nebude líbit, máte celý měsíc na to, abyste mi napsali, a já vám bez průtahů vrátím všechny peníze.

Terezo, chci Vám moc poděkovat za energii, se kterou svou práci děláte, a kterou do všech materiálů vkládáte. Moc se mi Vaše práce líbí, rituály a podobnými tématy se zaobírám již dlouho a ve Vašem přístupu se mi podařilo najít něco nového, co mi pomáhá rituály pochopit do větší hloubky a hlavně si je dokázat prožít, dotýkáte se mnohdy svými slovy mého srdce 🙂 Děkuji Vám za to!
Veronika Kirchnerová
Od přečtení Terezina e-booku zdarma před dvěma lety jsem začala dělat rituály na úplněk. Ale teď vidím, co dovede udělat úplňková kněžka s jednotlivými úplňky podle podrobnější astrologie!
Jana Pelikánovákoordinátorka
Je hrozně fajn, dostávat jednotlivé části do e-mailu. Je to rozfázované tak, abych to mohla vstřebat i já, která u ničeho moc dlouho nevydrží. Vždy mi to znovu přijde až pod nos. Skvělé! No a to téma je prostě boží. Nikdy jsem se necítila více ženou, jako když jsem začala vnímat měsíc na obloze a pozorovat to, jak na mě působí. Dokonce jsem vysadila antikoncepci, a můj cyklus se sladil s tím měsíčním! Díky, žes mi ukázala cestu k Luně, Terez!
Petra Novotná Vyoralovávedoucí prodejny
Tak tohle jsem nečekala. Tedy... čekala jsem, že program bude super, protože jsem měla i Rituály vánočních nocí. Ale netušila jsem, co se mnou udělá, když začnu jakkoliv pracovat s měsícem. I můj nevšímavý muž si toho všimnul. 🙂 Říká: „Jsi nějaká jiná, co děláš ty úplňky...“ Taky se cítím jinak! E-mailová forma mi skvěle vyhovuje. Je to teda nezvyk, protože všude jinde jsou členské sekce, ale má to tu výhodu, že to neminu. Tereza umí skvěle dávkovat objem informací. Těším se na další její práci.
Alena Navrátilováumělecká cukrářka

Tereza Bošková

Jsem ceremonialistka a průvodkyně rituály. Kněžka, chcete-li. Jsem zasvěcená Moon Mother a terapeutka Lůna. Jsem vášnivou propagátorkou návratu rituálu, návratu posvátnosti a probuzení laskavé ženské energie.  

Pořádám ženské kruhy, semináře o vědomé ženské spiritualitě, online události a veřejné rituály.

Jsem autorko projektu Ritualuna, v rámci kterého nabízím nové pohledy na:

Rituály, coby oslavu života,

Měsíc a šťastné lůno,

Budování domácího chrámu (Vědomý úklid). 

Rituály Luny považuji za způsob, jak si zjednodušit život, propojit se s ženskou duší přírody a s její pomocí se chopit příležitosti TVOŘIT SVŮJ ŽIVOT při každé kosmické příležitosti.  

Ráda budu i Tvojí průvodkyní.

Potřebujete pomoc?

Kdyby něco, kontaktujte mě!

rituály@terezaboskova.cz

607529306

Jsem tu pro vás, ráda vám pomohu.