Taky vás rajcují dlouhé sukně?

O tom, kam až může zajít transformace, která nás čeká po porodu.

Porod je velká transformační událost v životě každé ženy. Pokud si to nepřipustíme, býváme jen nesmírně překvapené.

Transformuje se tělo, duše, životní hodnoty, formy vztahů, také způsoby bydlení, přístup k denní rutině a také…

Šatník.

Ano! Šatník se transformuje spolu s naší duší, životními hodnotami, tělem a formou vztahů! A to nemluvím pouze o situaci, kdy většinou první měsíc až rok po porodu vypadá naše tělo tak trochu jinak a tudíž vyžaduje jiný styl oblékání.

Když se mi narodila Zuzanka, prožila jsem v praxi to, co dalo vzniknout tradičním vtipům na účet žen:

Žena stojí před plným šatníkem a má ustaraný výraz: „Proboha, já nemám co na sebe!“.

Začalo to ale ještě mnohem dřív. Už když jsem byla na počátku těhotenství, radikálně se mi zúžila škála myslitelných kousků oblečení a jejich kombinací, které jsem byla ochotná si obléci. Ve skutečnosti jsem nosila asi tak dvoje punčocháče, jednu sukni, tři trika a jedny svetrošaty. Když jeden z kousků musel do pračky, nemohla jsem vyjít z domu.

Navíc jsem ze zatím nepochopených důvodů preferovala výhradně tmavé barvy – doslova černou a tmavošedou. (Dobrá, svetrošaty měly hnědé pruhy.)

Ale z nějakého důvodu jsem na sobě nesnesla žádné barvy.

Takže všechny ty fantastické kousky, zajímavé hadříky přivezené porůznu ze světa a vychytané kombinace, které jsem do svých 30 let budovala, jako poměrně vyladěný šatník, najednou mohly jít klidně z domu.

(To jsem samozřejmě neudělala a rozvážně čekala, co se bude dít dál.)

Po porodu, který byl v pozdním jaře, jsem ale zůstala chladná ke všem kraťáskům, krátkým sukním, rozhodně jsem na sobě nesnesla kalhoty – žádného typu, ani kombinace, které vyžadovaly ladění vršku a spodku.

Prostě jsem BYTOSTNĚ potřebovala šaty.

Moje pocity ohledně toho, co mám na sobě, byly po porodu tak silné, že jsem musela jít na internet a nakoupit si zcela novou garderobu!

Pamatuji si, jak jsem vybírala, nechávala si posílat a pak taky několik zásilek vracela… Pošta, DPD a PPL si u nás podávali dveře. To léto jsem opravdu nosila pouze dlouhé šaty a sukně, to nejkratší, co jsem zvládla, byla decentní délka po kolena. Ale ne kratší!

Byla ze mě žena-bohyně v dlouhé sukni. Od té doby miluji ten šustivý zvuk dlouhé sukně a zbožňuji kvalitní textil, když se dotýká mých nohou při chůzi.

Naučila jsem se v dlouhé sukni chodit bezpečně do schodů (a to i s miminkem v náručí), vařit a hopsat přes to naše staveniště.

Dlouhá sukně mě baví i při milování, kdy se ke mě manžel musí tak nějak prodírat přes záhyby krásné látky. Cítím se tajemná, jakoby zabalená do luxusního balení. 😉

Letos se mi trochu změnila postava a tak na mě většina loňských šatů tak nějak visí, ale o to víc nosím dlouhé sukně – letos navíc „naostro“.

Čím víc praktikuji meditace propojování s MATKOU ZEMÍ, čím víc dávám POŽEHNÁNÍ LŮNA po mém zasvěcení Mirandou Grey, tím fyzičtěji cítím nádherné proudění energie, které probíhá »pod sukní«.

Co se děje pod sukní?

Sukně je jako energetický kužel, ve kterém proudí energie ze Země přímo do naší kořenové čakry a vyživuje tak Yoni a naše lůno. Zkuste se jen tak procházet v dlouhé sukni s vědomím tohoto proudu! Budete koukat, jak se vaše Yoni bude mít najednou dobře!

Zkuste se na příjem této energie ze Země naladit a vědomě propojte své centrum ženské síly a tvořivosti s milující Matkou Zemí.

Od té doby, co praktikuji nošení dlouhé sukně s tímto vědomím, tak mám dokonce větší huť na milování. Když se budeš procházet v dlouhé sukni bez kalhotek a myslet na svoji Yoni, na svou pipku, na svůj květ a vnímat, že JI MÁŠ, možná velmi brzy ucítíš, jak se probouzí, zcitlivuje, jakoby se protahovala po dlouhém spánku… nebo přímo ze zakletí.

Yoni chce být vnímána!

K budování sukňového šatníku nutno dodat, že při mé výšce jsem vždy bojovala s délkou sukní a než jsem si našla „zdroj“ opravdu dlouhých sukní, prošla jsem si velkými peripetiemi.

Mým tipem pro vás je online obchůdek PACHAMAMA.CZ, kde se dá pořídit nádherná sukně, dlouhá s variabilním pasem, takže žádné přešívání pokaždé, když se vám trochu změní postava. Mají překrásné kvalitní látky z Bali a ten dotek s poctivou „slow fashion“, kdy každý kousek je originál, je prostě neopakovatelný.

Stojí za to, nahlídnout, co všechno Pachamama nabízí, protože jejich portfolio nekončí u dlouhých sukní. 😉

A pozor teď jedno fajn překvapení!

Podařilo se mi dohodnout spolupráci s Pachamama v rámci KONGRESU Posvátné rituály pro život!

Kongres poběží v týdnu od 21.10. 2019 ale už nyní se můžete ladit a vychutnat si výhody a dárky, které pro vás máme v rámci kongresu připravené!

PACHAMAMA.CZ nabízí každému účastníkovi KONGRESU Posvátné rituály pro život 20% SLEVU na celý nákup!

Výhodami a dárky se to v kongresu jen hemží, takže se určitě přihlašte, premiéry všech videí kongresu jsou ZDARMA, a určitě tam najdete spoustu inspirace a praktických návodů.

Každý z přednášejících má pro vás navíc připraveny další dárky!

Takže si udělejte radost, přihlaste se do kongresu a vyzvedněte si slevový kód na nákup nádherné sukně!

Když se ve své nové sukni vyfotíte a posdílíte svou novou radost v naší FB komunitě, ve skupině Rituály proti všednosti, budu unešená! ♥

(Slevový kód na 20% slevu obdržíte v přivítacím e-mailu do kongresu.) Těším se na vás a mezi tím připravuji i další nádherné dárky a výhody!

S láskou,

Terez♥ a Pachamama.cz

Tereza Bošková
Jsem MATKA, MILENKA I STAŘENA. Jsem kněžka a průvodkyně, mentorka a tvůrkyně. Jsem propagátorka návratu posvátnosti do ženských rolí a autorka konceptu Budování domácího chrámu. Pořádám ženské kruhy, online události a semináře o vědomé ženské spiritualitě a ženství, které je posvátné a pozemské zároveň. Jednoduše a s hravostí ZPÁTKY K SOBĚ.

Jsem také autorkou online kurzu Budování domácího chrámu a půlročního programu Cesta ženy ZPÁTKY K SOBĚ..

Zajímá Tě, jaká byla moje cesta k práci s energií prostoru a domova?
Komentáře