Luna

Měsíc a šťastné Lůno

Video o SEXUALITĚ ČTYŘ FÁZÍ CYKLU. 

Luna v Lůně, cykličnost a její přijetí je pro mě cestou ke zdravému a šťastnému lůnu, čili ke zdravé a naplňující sexualitě. Jak to souvisí s proměňujícími se energiemi cyklu? 

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Skutečný nebo domnělý vliv Měsíce?

Když si propojíme to, co víme o našem lidském těle a o tom, jak výrazně Měsíc ovlivňuje Zemi, je logické dojít k závěru, že proti vlivům Měsíce nejsme imunní. 

Samozřejmě, vlivy Luny jsou neviditelné a podvědomé, takže je těžké je změřit. Ale několik významných studií už prokázalo, jaký vliv má Luna na vodu. Vzhledem k tomu, kolik procent z našeho těla tvoří právě voda, dojdeme k nevyhnutelnému závěru, že vliv Měsíce na lidský organismus je masivní. Jak by ne, vždyť je tvořeno ze 70 % vodou, právě tak, jako sama Země.  

Co říká věda

Pokud žijete poblíž moře, rybníka nebo přehrady, určitě jste si všimli, o kolik výraznější je příliv a odliv právě za úplňku a v době novolunní. Další studie potvrdila, že měsíc má vliv na množství srážek, protože ovlivňuje tlak vzduchu, který je v každé jeho fázi odlišný. 

To, že lidé obecně hůře spí během úplňkových nocí je také podloženo studiemi a vliv Luny na náš menstruační cyklus také dobře známe. 

Můj život s Lunou

Cítím se propojená s rytmy měsíce a žiju na vlnách jeho proměn. Když hledím na Měsíc na obloze, naplňuje mě úžas. Miluji úplňky, ale rituály dělám ráda i v období čtvrtměsíců. 

Když sleduji, jak se Měsíc proměňuje - nejen svým tvarem, ale také tím, jaký má vliv na lidi, rostliny a zvířata - nemohu jinak, než dál fascinovane studovat proměny jeho energií, moudrost správného načasování a vliv jednotlivých fází, živlů a znamení zvěrokruhu. 

Jako žena mám také svou vnitřní Lunu. Ta mění druh energie, kterou skrze mě vyzařuje a jak se mění, tak se ve mě probouzejí čtyři archetypy posvátného menstruačního cyklu. Možná to ještě nevíš, ale skrze tebe také 🙂

Vnímám to tak, že jsou to zákonitosti menstruačního cyklu, které představují  zářivý klíč k celému posvátnému ženství. Jakmile se my ženy seznámíme s tím, jak právě skrze nás žijí menstruační archetypy, přijmeme dary a výzvy právě toho svého cyklu, tak držíme v ruce drahocenný klíč k odemčení úžasného ženského potenciálu.

Jestli chceš vědět více, napsala jsem o tomto tématu několik článků na blogu. Můžeš začít třeba tímto: Léčení vnitřní Luny #1

 

S láskou Terez♥

luna
luna

Lůno a Luna

Vnímám, že žena je velmi intenzivně propojena se svou menstruací. Ať už to vnímá vědomě, nebo podvědomě, v každém případě je to její vnitřní Luna, pod jejíž taktovkou se proměňuje. Každý měsíc, každý den. 

Ženské lůno je centrem fyzických a duševních aspektů ženství jako takového. Nejde pouze o dělohu. Jde o široké spektrum ženských projevů.

Je-li naše lůno šťastné, je šťastný i celý náš život. A to stojí za pozornost. 

Věřím, že poznání tajemství menstruačního cyklu je klíčem ke šťastnému a vědomému  ženství. 

Je čas začít s jeho objevováním.

Kdo je to měsíční žena?

  • Je to žena, která se kouká na měsíc a vnímá, jak mění svůj tvar a s ním i energii.
  • Je to žena, která si umí vychutnat úplňky i novoluní a dovede na tato období načasovat své klíčové rituály.
  • Je to žena, která objevila dávnou moudrost o propojení Měsíce a její vnitřní Luny.
  • Ví, v jaké fázi je právě její vnitřní Luna a využívá dary této fáze naplno.
  • Už se seznámila se svými archetypy a ví, jaké dary a těžkosti jí přinášejí. Pracuje s tím.

Co jsou to rituály Luny?

Rituály Luny jsou ty, které využívají sil a správného načasování Měsíce. 

Mohou to být rituály, ve kterých slavíme úplněk a novoluní, svou menstruaci či ovulaci. Rituály Luny děláme s konkrétním záměrem, vždy, když je v souladu s energií měsíce tak, že tento záměr svou energií podpoří.

Rituály děláme také podle toho, v jakém je Měsíc znamení zvěrokruhu. O tom je celoroční program Rituály dvanácti úplňků. 

Rituály Luny jsou v souladu s energií vnějšího Měsíce nebo naší vnitřní Luny. 

Jsem měsíční matka (Moon Mother)

a skrze šťastné lůno objevuji cestu k posvátnému ženství i mužství.

Jsem dcera Luny i Měsíční matka.

Jak to jde dohromady? 

Jako dcera Luny žiji vědomě s vlnami Měsíce, sázím, uklízím i stříhám vlasy podle dávné moudrosti o správném načasování. Studuji a využívám vliv Měsíce na lidi, rostliny a zvířata. Správné načasování používívám i pro své RITUÁLY. 

Jako Měsíční Matka pomáhám ženám, aby začaly oslavovat dary a výzvy svého menstruačního cyklu a aby nechaly rozkvést Květy svého lůna. Od té doby, kdy mě Miranda Gray zasvětila do energií Moon Mother, provázím ženy nádherným rituálem Požehnání ženského lůna. Více si o něm můžeš přečíst ZDE. (UŽ BRZY!)

Práce s měsíční energií a s energií Moon Mother se krásně doplňují. Měsíc a naše vnitřní Luna byly vždycky propojeni a my se dnes učíme znovu toto propojení využít pro svůj lepší a plynulejší ženský život.  

Lunární projekty a programy. 

Zjednoduš si život a pozvi do něj síly Měsíce!

Vytvořila jsem pro Tebe několik video-programů:

Tyto programy vznikly, aby ti pomohly zorientovat se v měsíčních silách a inspirovaly tě k praktikování správného načasování s Měsícem. 

Rituály dvanácti úplňků

Celoroční online program
12 úplňků - 12 sil, které ti pomohou k lepšímu životu. „Racionalita astrologie a spiritualita rituálů je ten nejlepší koktejl pro moderní ženu.“
3300
Síla Měsíce a dávná moudrost našich předků. Videa, přehledy vlivů a PDF ke stažení. Zjisti, co je to „zhmotňovací super-duo“!
621,-

Mým hlavním projektem jsou »Truhlice«

Hmotná kotva pro vědění, které předávám.

Pokud už nějakou dobu kráčíš po cestě objevování svého ženství skrze svůj menstruační cyklus, možná cítíš, že plavat ve všech těch tématech jen na teoretické úrovni, je někdy matoucí a neuspokojivé. 

Cítím to také. Já potřebuji vždy vědět, že to, co se učím, nakonec budu moci použít v praxi. 

Často se mi stávalo, že i téma, které se mnou lomcovalo a na které jsem chtěla zůstávat naladěná, se po nějaké době nějak vytratilo. Neudržela jsem pozornost, přišlo dalších několik věcí, které tuto pozornost rozptýlily. 

Pak jsem se naučila vytvářet kotvy svých záměrů. Vizuální kotvy, které mi pomáhaly vždy seřídit mé kormidlo na ten správný směr. 

 

Objevila jsem sílu domácích oltářů

O tom, jak sestavit domácí oltář, v čem tkví jeho přínos a tipy na to, jak díky němu vnést domů požehnání a vyšší vibrace, jsem shrnula do e-booku zdarma, který si můžeš stáhnout zde.

~*~

Truhlice je projekt, který má pomoci ženám jako jsi ty, zůstávat v lepším kontaktu se svou fází a s dary menstruačního archetypu, ve kterém se právě nachází. 

Truhlice, to je poklad, na který jsi možná dlouho čekala, právě proto, aby ti pomohl zůstávat na cestě vědomé ženy bez „výpadků“.