Uvolnění, a další báječné věci v ženském životě.

Uvolnění v těle se ukázalo jako klíč k mnohým zázrakům, jsem nechtěla ve svém životě přijít. Nejdřív mělo být lékem na moji sexualitu, později se stalo základním pilířem mého zdraví. Schopnost uvolnit se se stalo nekompromisním požadavkem a já jsem se ho prostě učila tak dlouho, dokud jsem se nenaučila doopravdy uvolnit. Kdykoliv.

Vnímám ve své komunitě, že stres, tlak, spěch a strnulost jsou častým důvodem, proč máte třeba snížený apetit k sexu a zvýšený k jídlu. Proč jsou vám některé věci jedno a kvůli dalším rychle vypěníte. Cítíte tenzi v zádech a pociťujete neustálou únavu a někdy i apatii. Večer nemůžete usnout, ale když chcete meditovat, usnete téměř okamžitě. A to je škoda.

Nervový systém je zkrátka přetížený.

Mám zajímavý osobní zážitek s uvolněním a než ti jej svěřím, chci Ti říct co všechno ti takové uvolnění může přinést do života.

Co všechno se v životě výrazně zlepší, když se naučíš žít ve větším uvolnění těla?

  • Zmizí bolesti zad a hlavy.
  • Zmizí podrážděnost a vzroste vnitřní klid a trpělivost s dětmi.
  • Prohloubí se vnímání smyslů a svět dostane nové, živější barvy.
  • Budeš mít větší chuť i odvahu odevzdat se muži dopřát si extatické potěšení.
  • Hojnost se ve tvém životě rozproudí v novém stabilním flow.
  • Vztahy budou zajímavější a komunikace v nich snadnější.
  • Snadnější bude pro Tebe učení, odpouštění a udržení dobré nálady a nadhledu.

Áno, díky většímu uvolnění v těle.

Poznala jsem, jaký význam má pro ženu UVOLNĚNÍ.

Když jsem byla na svém prvním retreatu, kde jsem se seznámila s tantra jógou pro ženy Mohendžodáro, přijela jsem zrovna ve stavu totálního vnitřního odporu. Retreat jsem si koupila půl roku dopředu, abych kultivovala své ženství, svou ženskou esenci a oblažila svou ženskou duši a když jsem tam přijela, cítila jsem, jak „mám tý ženský energie plný zuby.“ To jediné, co jsem chtěla, mít na sobě kraťasy, a jít s klukama na pivo. (Nebo tak něco.)

Místo toho jsem se ocitla ve skupince s žínkami v dlouhých šatech, vlasy po pás a naladěné na objevování uvolnění v těle skrze zpěv, dech, muzikoterapii a nekončící techniky založené na jemném pohybu. 

Rebelsky jsem si na ta cvičení brala na sebe legíny a seděla s nohama široko roztaženýma. Ne proto, abych něco bez eslov komunikovala s ostatními, ale proto, abych se schovaná za svého VNITŘNÍHO CHLAPA mohla po tom ženském světě zatím jenom opatrně rozhlížet. 

Uff. To bylo zvláštní. Vždyť s ženskou energií pracuji na denní bázi! Najednou na mě byla moc.

Postupně jsem se rozvolnila a UVOLNILA. Takže mám z Mohendžodára hluboký zážitek. Především ale z toho PROCESU UVOLŇOVÁNÍ. 

Na konci jsem chodila v dlouhých šatech, jako všichni, cítila jsem se nádherně a lehce a DOMA.

Bylo to úžasné a i za ten zvláštní proces od jednoho pólu ke druhému jsem byla velmi vděčná.

To uvolnění a techniky, které od té doby používám vnesly dlouho očekávané změny v několika oblastech života, které jsem aktivně zkoumala. Vztahy, vyzařování a hojnost.

Vztahy

Vyzařování

Hojnost

Uvolnění bylo jako akcelerátor všech změn, po kterých jsem dlouho toužila a které jsem zkoumala. Uvolnění bylo jako kouzelný klíček, kterým když jsem otočila, v zapalování, odemklo pro mě TURBO mého motoru. 

Proto Ti to píšu. 

Techniky, které Tě zaručeně dostanou do většího uvolnění v Těle i v Mysli.

A kdy nastává uvolnění? Vnitřní uvolnění, zvlášť pokud jsi jako já a není to pro Tebe zrovna „výchozí stav“ dosahujeme tím, že s něčím pohneme na fyzické úrovni. 

Například: 

Uvolnění prožívám, když si dělám meditaci pěti písní. (Můj domácí ecstatic uvolněný tanec na aspoň 5 písniček.)

Uvolnění cítím, když vynesu z bytu nepotřebné věci, odpadky a binec. Ufff, to je jupí-ja-jeeej- uvolnění! (Však mě znáš, miluji vědomé uklízení!)

Uvolnění nastává, když se mohu někomu otevřít a dobře si popovídat. Ukázat a nechat vyplynout emoce. 

Uvolnění cítím, po Oshově Kundalini meditaci (Pokud jsi byla s námi na retreatu, tak víš 🙂 Ale to nevadí, můžeš jet příště! 

Uvolnění cítím, když tančím se svým lektorem salsu, nebo walz. 

Kdy cítíš uvolnění ty? 

www.terezaboskova.cz
Tereza Bošková
Jsem ritualistka, konzultantka Feng-shui a motivátorka žen ke změně a odvaze. Pomůžu ti spřátelit se se svým prostorem a proměnit ho v silného partnera pro šťastný život a osobní prosperitu.
Komentáře