Věděla jsi, že Feng-shui není jen o prostoru?

Blíží se důležité narozeniny mého života. Nejenže se o mě pokouší krize středního věku, ale také jedna velká krize končí. 😀 Dovedeš si představit, jak se asi tančí malé Myšce s Koněm? Jak se asi domluví? Pojď si přečíst, jak to bylo.

Věděla jsi, že Feng-shui není jen o prostoru?

Těším se, až mi bude 40. Už se to blíží. Vypracovávám tady jedné klientce její čínský horoskop (Čtyři pilíře osudu) a vidím, že zrovna vplouvá do náročného desetiletí. (Řeknu jí to samozřejmě diplomaticky se spoustou Feng-shui tipů na to, jak se posilnit a harmonizovat jak péčí o sobe, tak o prostředí, kterým se obklopuje.)

Když jsem zjistila, že jsem už skoro na konci svého osobního desetiletí Koně, zasvítilo na mě jako velká žárovka, že není divu, čím vším jsem procházela. Pro mě jako pro Krysu to podle čínské astrologie určitě není nijak výhodné období.

Pocítila jsem obrovskou úlevu a přišlo tím vysvětlení, proč pro mě posledních několik leto tak, ale TAK náročných.

Kůň je v čínské astrologii úhlavním nepřítelem Krysy. Ubohá já – Myška malá! 😀

Tak jo. A vlezla jsem do toho přesně ten rok, kdy se mi narodil syn. Vždy jsem tu událost vnímala, jako začátek extrémně náročného období na všech frontách a cítila se strašně provinile, že to dávám do souvislosti s mým synkem. (I když dítkem „za odměnu“ rozhodně nebyl a máma mi to dosvědčí!)

Nicméně teď je světlem mého života, je to skvělý kluk s obrovským potenciálem, takže ho nechme spokojeně stranou.

Bylo to tím, že jsem vstoupila do osobního desetiletí ve znamení Koně čínského zvěrokruhu.

Zpět k mému pekelnému období: Desetiletí Koně.

Blížím se do jeho závěru a pocity, které mám se blíží extázi. Často mi v hlavě zazní slova písničky: „Prošla si peklem a kouzla zná…“ Jojo, vyjmutá z kontextu zbytku písně je tahle věta teď přesně pro mě.

Když procházíte obdobím, které ve vašem osobním čínském horoskopu nese energii zvířete, které podporuje vaše osobní zvíře, letíte v životě jako střela. Všechno je snadné a svět vám tleská. Čeká na každý váš projev. Jakoby z každého vašeho slova udělá bestseller a z každého vašeho nápadu se rovnou realizuje trhák.

Ale když se dostanete do období, ve kterém vládne zvíře vašemu osobnímu zvířeti nepřátelské, je to složitější. Můžete mít pocit, že i na to základní musíte dřít dvojnásob, váš hlas není slyšet, vaše potřeby bagatelizované, cokoliv uděláte, je zpochybňováno, svět nad vámi ohrnuje nos a vy jste sedření a neviditelní. Slzy, starosti, nepochopení.

Znáš to?

Co je to nepříhodné období?

Každý člověk má svůj horoskop. V něm najdete zvíře roku narození a to představuje základní výklad toho, jak se projevujeme a kdo jsme.

Každý rok probíhá v energiích jednoho zvířete. Každý měsíc má své zvíře, každý den a každá dvouhodina.

Zvířata mají spolu uričté vztahy a druhy interakcí. My se potom můžeme snadno podívat, jak bude vaše zvíře energeticky vycházet se zvířetem desetiletí, roku, měsíce, dne a dvouhodiny a tak odhadneme jaké síly na nás budou působit.

Například: Červen je měsícem Koně. K mojí Myší smůle! Ovšem takoví lidé ve znamení Ovce, Psa, nebo Tygra mohou jásat a naplánovat si důležité události. Proč? Protože energie jsou jim nakloněny. Zvířata mají příznivou interakci a podporují se.

Co dělat, když se dostanete do nepříhodného období?

Někdy máme všichni pocit, že nám to v životě nějak dře. Pak stojí zato podívat se do jakého období jsme vpluli a s jakými energiemi se tam setkáváme.

Když se dostaneme do období, jehož zvíře je tomu našemu nepřátelské, můžeme si energie času usmířit, nebo posilnit své osobní zvíře tak, aby nepodléhalo nepříznivému působení nepřátel.

Co můžeme dělat?

  • Pracovat s Feng-shui prostoru.
  • Usmířit si nepřátelské zvíře.
  • Nezačínat nic nového a významného a spíše stabilizovat to, co už máme.

Konkrétně vám to mohu říct na konzultacích, protože je hodně variant. Chcete lépe porozumnět tomu, jak harmonizovat svá nároční období a jak si vybrat příhodný okamžik pro důležité kroky v životě podle čínské astrologie? Chcete vědět, jak si pomoct v těžkém období?

Kouknem na to na konzultaci >>

No a co ta moje čtyřicítka?

To je právě ono! Koukám tady do svých osobních Čtyř pilířů osudu (to je taková tabulka) a vidím, že moje pekelné období bude brzy končit! Ach, yes, baby, Terezka znovu ožije.

(Jestli mě potkáváš a nezdá se ti, že bych nějak trpěla, je to tím, že je mi za těžko vylézat mezi lidi, když je mi mizerně. V nejhorších chvílích bývám spíše zalezelá. To jen pro vysvětlení.)

Těším se už na Ohnivého hada, který mi přinese významně jiné energie do dalšího desetiletí. A co ty? zajímá tě v jakých vlivech právě žiješ ty a co by ti pomohlo k lepšímu životu? Napiš mi na podpora@terezaboskova.cz a já to pro tebe zjistím.

Tereza Bošková
Jsem ritualistka, konzultantka Feng-shui a motivátorka žen ke změně a odvaze. Pomůžu ti spřátelit se se svým prostorem a proměnit ho v silného partnera pro šťastný život a osobní prosperitu.
Komentáře