Co je smrtelný hřích na cestě za hojností?

Hojnost vede ke spokojenosti a spokojenost vede k hojnosti.

Vydej se za hojností a rozklíčuj důležité bloky a nefunkční vzorce, které v sobě neseš, ještě před tím, než je předáš jako příklad svým dětem.

Dnes máme fenomenální možnost opravdu rozklíčovat i hluboké a komplikované systémy vzorců, které sabotovaly nás a naše předky po celá staletí.

Každý si totiž nese dědictví svých předků. Tomu říkám dědičný hřích. Ten nevnímám jako nějakou vědomou chybu, kterou člověk udělal proti zákonu. Ale vnímám jej, jako zátěže, které sabotují jeho život v hojnosti a naplnění. Čili, jako chybu, kterou za něj opakovaně dělali jiní.

Tomu se říká vzorce. A dědí se stejně, jako z toho plynoucí nemoci. (Psychosomatika.)

A „smrtelný hřích“ není chyba, která nás „zaručeně dostane do pekla“, ale je to léčení a práce na nápravě, kterou NEUDĚLÁME, protože se nám nechce.

Takže pojďme makat, protože na to máme všechno potřebné:

Moudré průvodce, léčitele, které nemusíme hledat v hlubinách lesů skrytých před církví, obdarované pracovníky světla, kteří neuhoří na hranici, když o nich řekneme své kamarádce, dostupné techniky a odtajněnou dávnou moudrost o tom, kdo je člověk.

Neseme v této požehnané době určitou zodpovědnost. Je to zodpovědnost za to, že v tomto životě odvedeme nějakou důležitou práci na léčení světa, svých předků a Země.

Vnímám to jako zodpovědnost a velké privilegium.

Začít můžeš tím, že si v lehkosti zpracuješ 5 kódů hojnosti, o kterých mluvím ve svém e-booku. Ten je exkluzivně součástí vánočního programu Rituály vánočních nocí. Jestli už jsi uvnitř, jako každý rok, e-book tam na tebe čeká v bonusové sekci. Pokud ještě ne, určitě se ti vyplatí ještě se přidat. Cesta vede >> TUDY.

P.S. Zažij magické Vánoce a objev dary, které ti jejich energie může letos přinést! Přihlas se >> TUDY.

Tereza Bošková
Jsem MATKA, MILENKA I STAŘENA. Jsem kněžka a průvodkyně, mentorka a tvůrkyně. Jsem propagátorka návratu posvátnosti do ženských rolí a autorka konceptu Budování domácího chrámu. Pořádám ženské kruhy, online události a semináře o vědomé ženské spiritualitě a ženství, které je posvátné a pozemské zároveň. Jednoduše a s hravostí ZPÁTKY K SOBĚ.

Jsem také autorkou online kurzu Budování domácího chrámu a půlročního programu Cesta ženy ZPÁTKY K SOBĚ..

Zajímá Tě, jaká byla moje cesta k práci s energií prostoru a domova?
Komentáře