Všichni „moji“ duchové

Mám nějaké nedořešené záležitosti se svými předky. Je na čase si některé věci vyjasnit.

Cítím, jak mě tíží některé rodinné vzorce, a ti, kteří je nejvíce manifestovali ve svých životech, mě straší ve snech i během dne. Někdy mám dokonce pocit, že se stávám JIMI. Mými předky. A s úlekem se odvracím do zrcadla.
Jsou to konkrétně dvě ženy z otcovy strany.

Jako člověk s vysokou mírou EMPATIE, bych se nedivila, kdyby mě někteří mí předkové volali, abych jim pomohla… třeba konečně odejít.

Už nějakou dobu se zabývám tím, jaký má vliv energie duchů na nás žijící. Po několika událostech v mém životě mi došlo, že se tím prostě budu muset zabývat

Některé z otázek, které vyvstaly, byly tyto:

  • Jak to funguje s rodovými liniemi? Jak poznám, která se do mě svými vzorci a „voláním“ promítá?
  • Jak to funguje s čištěním starých domů. Můžeme mluvit o prosakování starých energií znovu a znovu, nebo stačí prostor jednou efektivně pročistit a je vymalováno?
  • Jak to funguje s energií prokletí? Podle jakého řádu sestupuje dolů rodem? Jak lze prokletí vyléčit? (Tady mám velmi silnou zkušenost s rodinnými konstelacemi. Neuvěřitelnou.)
  • Jak pracovat a vnímat geopatogenní a další zóny? Jak je můžeme ovlivňovat?

Jestli znáte někoho, kdo se v těchto věcech dobře vyzná, budu vděčná, když mi o takovém člověku dáte vědět.

Koupili jsme dům, který je starší než 150 let. (Musíme ještě do archivu, nejsme u konce v bádání.) V domě se vystřídalo několik rodin i národností. Zažil obě války, odsun Němců, komunismus. Ty rodiny neznáme, víme jen střípky osudů posledních majitelů, které nejsou úplně růžové a sluníčkové.

Můj manžel mi řekl, že naše láska a soulad jsou tak silné, a neotřesitelné, že nějaké špatné energie jí nemůžou ublížit. Že to jako přetlačíme tím naším sluníčkovým vztahem.

Začalo se ukazovat, že nic nepřetlačíme.

Vliv energií je tak pozvolný, že člověk nevnímá žádné zlomy, kterým by se mohl postavit formou nového rozhodnutí, nemůže naráz nastolit novou obezřetnost nebo obranu. Vliv energií je plíživý. Nevnímáte skoro nic. A jednoho dne se probudíte a uvědomíte si, že jste hluboko v území, kde jste být opravdu nechtěli.

Sama vidím věci poměrně dlouho dopředu. Myslím, že se nejedná o jasnovidnost v pravém slova smyslu, ale o prostou všímavost a hluboký smysl pro porozumění souvislostem.

Přestože jsem se naučila několik prastarých technik efektivního pročišťování prostoru a pravidelně jsem je praktikovala v rámci očistných rituálů a rituálů požehnání, měla jsem pocit, jakoby to nestačilo.

Co jsem s tím dělala?

Postupně vznikla krystalová zahrada, domácnost podle Feng – Šuej, a zvyky pravidelného vykuřování a domácích obřadů, kterých se účastnila celá rodina, promyšlené domácí oltáře.

Dům pročistilo úžasné médium a můžu říct, že změna je markantní. Máte podobnou zkušenost?

Cesta však pokračuje. Nejen duchové domu, ale i duchové mojí rodové linie se hlásí o pozornost.

O nich třeba zase příště.

Jedno vím určitě. Nejlépe komunikují v době Novoluní. „Naši duchové“ s námi chtějí komunikovat. A dělají to na Novoluní. Přicházejí blíž, jejich vlivy i signály jsou jasnější.

A tak je krásné poslat jim na Novoluní požehnání na cestu na věčnost. Oni jsou potom neskonale vděční a odcházejí, aby se Tam za nás navždy přimlouvali a pomáhali nám. Naše požehnání a odpuštění má velikou sílu a naši předkové jsou po nich žízniví.

Stačí vzpomínka v hlubokém ztišení. Zapálená svíčka se záměrem. Stačí láskyplná vzpomínka plná laskavého odpuštění. Je neuvěřitelné, jak výrazný pocit lehkosti potom přichází. Pročištění vztahu s předky pro nás znamená otevření bran energie a požehnání, které můžeme čerpat z rodové linie, které jsme součástí.

Osobně potom mívám pocit nového požehnání a záštity, kterou mi vlídné úsměvy mých předků posílají shůry.

Jak na to?

  • Můžete zkusit minutu ticha u rituální svíčky s laskavou a láskyplnou vzpomínkou.
  • Zarozjímat si nad fotkami nebo rodinnými příběhy.
  • Můžete své vztahy poléčit a prozářit technikou Hoponopono.
  • Zkuste vytvořit posvátný prostor, zapálit svíčku, naladit se a potom na své předky prostě promluvit. Řekněte jim, co máte na srdci. Vyjádřit můžete pochopení pro to, co udělali, obdiv, jak si poradili, úctu nebo prosté odpuštění, i když třeba jejich jednání neschvalujete. Nezapomeňte, že nikdy se nikdo už nedozví, v jaké tehdy vaši předkové stáli přesně situaci a co na ně působilo. Buďte k nim laskaví.
  • Poděkujte jim za příklad a práci jejich života, za dobré vlastnosti, které jste po nich zdědili.

Do práce s předky doporučuji nezabředávat. Dělejte cílevědomě své rituály a své propojování jasně ohraničte. Uvědomte si, že vy jste majiteli svého života a držte jej pevně ve svých rukou.

Vaši předkové nechť jsou vaším požehnáním a jejich energie vaší silou.

S láskou,

Terez♥

Tereza Bošková
Jsem ritualistka, konzultantka Feng-shui a motivátorka žen ke změně a odvaze. Pomůžu ti spřátelit se se svým prostorem a proměnit ho v silného partnera pro šťastný život a osobní prosperitu.
Komentáře