luna

3 způsoby práce s Lunárními silami.

Program Rituály dvanácti úplňků, který jsem pro Tebe sestavila je kompilací veškeré dostupné literatury o silách Luny, mých dlouholetých zkušeností s pozorováním Luny a prováděním lunárních rituálů a praktického meditačního propojování se silami měsíce v době dokonalého načasování.

Tvořila jsem ho pro moderní ženy, které hledají způsob, jak

  • se více propojit se svou ženskou podstatou,
  • žít více v ženské energii,
  • navracet se do stavu uzemnění a uvolnění,
  • chtějí začít dělat lunární rituály,
  • ladit se na tématicky proměnlivou energii Luny,
  • začít pracovat se silami, které jim umožní lépe tvořit svůj autentický a spokojený život.

Tři způsoby, jak z rituálů dvanácti úplňků vytěžit pro sebe maximum bez tlaku a stresu, že program nedostuduješ celý:

1)

Zajdi si do členské sekce jen pár dní před úplňkem, kdy si připravuješ úplňkovou slavnost. Vyber si téma, rituál, meditaci, která ti pro dané období vyhovuje nejlépe. Představ si, že kapitola je jako bonboniera a vyber si, co tě zavolá. Zbytek nech na příště.

2)

Objev, ke kterým tématům je síla směřována v daném znamení zvěrokruhu a využij ji k vědomé práci, vizualizacím a rituálům jak během úplňků, tak i na novoluní a během lunárních dní. Síly nejsou tak průbojné, ale pomáhají také. Stačí se podívat do úvodu každé kapitoly!

3)

Připrav si svou osobní cestu transformace s lunou a inspiruj se v programu. Můj tip na osobní rituální praxi, která tě může přivést blíž ke tvé cyklické podstatě, rozvinout v tobě pocit ukotvení a zdomácnění v cyklické podstatě času i cyklické podstatě tvého těla, zjemní tvé vnímání lunárních energií, zabydlíš se v této esenci ženství a vneseš do svého života více rituálů, zpomalení, uvolnění, posvátnosti a okamžiků propojení s vlastní hlubinou.

Co je to za tip?

1)Počkej si na začátek lunárního měsíce (novoluní) a po dobu 3 lunárních měsíců udržuj rytmus oslav.

Novoluní – první čtvrť – úplněk – poslední čtvrť.

Novoluní – první čtvrť – úplněk – poslední čtvrť.

Novoluní – první čtvrť – úplněk – poslední čtvrť.

2)Zapiš si datumy těchto událostí do kalendáře.

3)Vezmi si lunární kalendář a zjisti v jakém znamení zvěrokruhu v tyto významné dny Luna stojí a poznamenej si to.

4)Potom jdi do své členské sekce programu Rituály dvanácti úplňků a vyhledej si v jednotlivých kapitolách témata, rituály a inspiraci, co si v dané dny dopřeješ.

Toto je nádherná praxe, která nemusí být složitá, vyhni se přehlcení. Tvé lunární slavnosti mohou trvat od 30 minut do hodinky času!

Pomocí těchto tipů můžeš využít svůj program na maximum, i když máš pocit, že je v něm hodně obsahu a míváš tendenci se nechat zahltit. Uvidíš, že když si z něj budeš vybírat jako z bonboniery, přinese Ti nejvíce užitku. ♥

Ať je požehnáno a neustále probouzej svou ženskou duši. Protože tak nejlépe obohatíš tento svět!

S láskou

Tereza Bošková

https://terezaboskova.cz/program-ritualy-12-uplnku/
Tereza Bošková
Jsem ritualistka, konzultantka Feng-shui a motivátorka žen ke změně a odvaze. Pomůžu ti spřátelit se se svým prostorem a proměnit ho v silného partnera pro šťastný život a osobní prosperitu.
Komentáře