[VIDEO] Jak omladit svou domácnost. Jaro kdykoliv během roku!

Možná bys tomu nevěřila, ale tak, jak při nedostatku péče stárneme my, tak při nedostatku pohybu a osvěžování stárne i naše domácnost. Možná jsi někdy byla v domácnosti, kde se už dlouhou dobu nic neměnilo, nepřesouvalo, neosvěžovalo, nemodernizovalo a netřídilo.

To pak cítíš už ode dveří. Troška stagnace v rohu, špetka zastaralosti nebo nefunkčnosti, strnulost a tak trochu tíživé energie.

Domácnost, když stárne, tak my stárneme s ní. Když v ní neproudí energie, začneme stagnovat ve svém životě i my. Když se nám domů nevejdou už žádné nové věci, protože jsou prostě všechny úložné prostory už plné, tak ani do našeho života nemůže vejít nic nového a osvěžujícího.

Domácnost je prostor. A jak už ode mě víš, prostor je magie sama. Prostor a každý jeho prvek má nějakou frekvenci a to dohromady, jako orchestr dává určitou vibraci. Tou vibrací se živíme a je jí vystavená každý naše buňka tak dlouho, dokud tuto vibraci nepřejímá. Podle toho se potom zařazujeme do určité vibrační úrovně i my.

V té úrovni (a jenom v té úrovni) potom jsme schopní vidět věci, lidi, příležitosti… Je krásné, když vibrujeme vysoko. To potom vidíme a přitahujeme samé vysokovibrační lidi, pocity a příležitosti. Průšvih je, když si vibrujeme někde v zóně únavy a nevrlosti… to potom můžeme mít pocit, že je všechno naprd, lidi jsou furt nas*ný, všechno drahý a peníze nikde.

Ale neboj! Jde to změnit.

Podle Feng-shui ovlivňují náš osud 3 věci:

  1. To, do jakého prostředí a pod jakou hvězdou jsme se narodili.
  2. To, jak smýšlíme, učíme se, jak na sobě pracujeme a čemu se vystavujeme.
  3. Prostor a jeho vibrační kvalita, kterou se obklopujeme.

Každý z těchto tří prvků ovlivňuje náš život ze 33%.

Moje práce tě může podpořit především v oblasti 2 a 3. Mám pro tebe několik programů, nabízím konzultace Feng-shui a máme i Facebookovou skupinku žen, které vnímají svůj domov citlivě a chtějí ho podle Feng-Shui kultivovat. Považuji to totiž za důležité, dává mi to smysl a vnímám to jako vzrušující záležitost.

Prostor vibruje konstantně, a neustále nás převibrovává. Proto náš úspěch nebo neúspěch, naše zdraví, nebo nemoci, naše spokojenost nebo podrážděnost jsou obrazem energie prostoru, ve kterém se nacházíme.

Pak zákonitě platí, že když chceš projasnit svou mysl a odlehčit mysli, musíš jít a odlehčit a projasnit svůj domov. Pokud chceš odstranit bloky a stagnaci ve svém životě, musíš jít a zajistit plynulejší proudění energie u sebe doma. A když chceš omládnout, odlehčit hlavě a prožít vnitřní jaro, musíš jít a osvěžit, vyčistit a omladit svůj byt.

Jsi připravená?

Zvu tě k videu, které je o jednom druhu anti-agingu, protistárnoucí technice, která tě možná překvapí. Klikni pod obrázkem, a odemkni si sledování 10min. videa, které jsem pro Tebe připravila!

Odemkni si sledování videa zdarma >> tudy.

Tereza Bošková
Jsem ritualistka, konzultantka Feng-shui a motivátorka žen ke změně a odvaze. Pomůžu ti spřátelit se se svým prostorem a proměnit ho v silného partnera pro šťastný život a osobní prosperitu.
Komentáře