Aktivace na Jarní rovnodennost. Jak obnovit samočistící a samoléčivé schopnosti vašeho těla?

Jaro je tradičním obdobím vnitřní i vnější očisty. Naši předkové se vždy na jaře od Hromnic po rovnodennost soustředili na úklid a čištění. Možná už zapomněli proč, ale my si to dnes máme možnost plně uvědomit a znovu připomenout.

Tohleto čištění, detoxy a projasňování mysli je dnes velmi moderní. Ale má to svůj důvod. Žijeme v době, která nám svou rychlostí omezuje v samoléčení, průběžném čištění a „trávení“ – jak jídla, tak zážitků. Z toho vnikají bloky, různé shluky nezpracovaného a také malé hráze v našem řečišti, přes které nemůže volně proudit řeka naší životní energie.

Rychlost, s jakou jsme nuceni žít je zhoubná, protože v tom laufu vzniká obrovské množství vnitřního i vnějšího odpadu, který jen odhazujeme a vyčerpaně letíme dál.

Jaro je pro čištění obzvlášť vhodné, protože svou energií procesům napomáhá. Rozpouští se sníh a voda se vsakuje do Země, stéká ke kořínkům, probouzí semena a přináší jim impulz k růstu.

Stejně tak se chovají i energie v našem těle. Přirozeně. Pokud jsme uvolnění a plujeme na vlně přírodních biorytmů. Většinou nám v tom však něco brání.

Jako hráz, která nedovolí očistnému proudu vody vyrazit do říčního koryta.

Co to je?

Je to naučený zvyk, který jsme získali během života. Je to KONTROLA. Stálý dohled nad vnitřními i vnějšími ději.

Uvolněte se prosím!

Jistě si už sami propojíte, že práce na svém celkovém uvolnění pomůže, abyste šli konečně dobře „na velkou“ a přestali trpět nepřekonatelnými zácpami. Možná se spustí další očistné procesy duše, jako je usedavý pláč, touha vykřičet se nebo chuť na dlouhou sprchu.

Můžete nad tím rozjímat 🙂 Neustálá kontrola nás udržuje ve stálém stavu stažení a stresu, a nedovoluje nám léčit a čistit se přirozeně „za běhu“.

A taky se můžeme společně vydat na očistnou cestu.

V programu »Tajemství dvanácti úplňků« se budeme ve dnech úplňku věnovat očišťování a třídění našich vztahů. Nastane totiž úplněk ve Vahách, takže to je ideální čas podívat se na svou SÍŤ VZTAHŮ a zjistit, kolik z nich přispívá k radostnějšímu a plnějšímu životu a kolik z nich mě zatěžuje a ždímá. Ještě stále se můžete přihlásit do celého programu, nebo se přidejte jen do aktuální kapitoly k nastávajícímu úplňku. Připravené mám také rituály na vztahy, které v rámci programu dostanete ZDARMA.

Přihlášku najdete »ZDE«

Najděte si svůj způsob, jakým se budete pravidelně čistit! Své tělo i svou duši. Důležitý je také způsob, jakým se naučíme propouštět své emoce. Nedovolte, aby byly pro vás toxické!

Přeji krásné Jaro plné svěžích energií, nových vrušujících začátků a hlavně – pevné zdraví.

S láskou,

Terez

„Jsem Měsíční matka (Moon Mother©), průvodkyně rituály a ženskými kruhy. Přináším inspiraci na cestě zpátky k sobě a k posvátnému vnímání i těch nejběžnějších dní. Jednoduše a s hravostí ZPÁTKY K SOBĚ.

Jsem také autorkou e-booku ZDARMA Jak vnesou rituály více energie, posvátnosti a hravosti do vašeho života + 3 snadné tipy jak s nimi začít a celoročního programu Tajemství dvanácti úplňků.

Zajímá vás, jaká byla moje cesta k rituálům?
Komentáře